Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebből már ugye semmi sem lesz?

Ebből már ugye semmi sem lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap feszültebb voltam a kelleténél és egy kicsivel több Frontint vettem be. Hat szemmel többet az előirtnál. Nem lettem rosszul, nem is vagyok azóta sem. Miután ezt megtettem, információ szerzés céljából felhivtam a mentőket, hogy veszélyes e ez a mennyiség stb..azt mondta hogy kijöhetnének a címemre és bevihetnének a Toxikológiára. Mondtam hogy köszönöm nem kérem a segitségüket. Nem is jöttek ki tegnap éjszaka. Feltételezem az a Frontin már kiürült. A kérdésem az hogyha eddig nem jött mentő ugye akkor már nem is fog ennyi idő után?
2018. jan. 24. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rivotrilt szoktam bevenni 6-7 szemet feszültség oldásként, lazulásként úgy hogy én nem szedek ilyeneket (alkoholt nem ihatok, fűtől rosszul vagyok). Pont annyira lazulok el hogy nagyon jól érzem magam és iszonyat jót alszok olyankor. De amugy egyén függő mert anyám a negyed rivotritól is olyan satnya mint egy másnapos lajhár.
2018. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és Ha eddig nem lett bajod ez után főleg nem lesz.
2018. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem fog kijonni a mento, es mar tegnap is kiirtad a kerdest, csak kicsit mashogy fogalmazva. maskor ne vegyel be tobbet, az adagodat nem veletlenul es random hatarozza meg a doki, hanem a szuksegletet figyelembe veve. sokat artasz magadnak, ha esz nelkul dobalod be a pirulakat*
2018. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem. A +6 szem a vicc kategória. Van aki napi 3x6 szemet vesz be, és ezzel dolgozik, vezet, stb.
2018. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 6 szem volt a kicsivel több? Mennyinél több, az 1-nél vagy a 20-nál ?
2018. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-nál.
2018. jan. 24. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!