Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez mire volt jó a rendőrök és...

Ez mire volt jó a rendőrök és a bíróság részéről?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron történt, egy lány meg a faxija elérte, hogy zaklatást követtem el ellenük. Megfenyegették finoman a családomat, erre én bekattantam és életveszélyesen megfenyegettem őket... rendőrséghez fordultak, de nem idéztek be gyanúsítottként meg semmi, hanem az ismerőseimet keresték folyamatosan, hogy mit tudnak az egyéb ügyeimről, magyarul milyen bűncselekményeket tudnak rám varrni. Végül sikerült kihozniuk egy becsületsértési ügyet ami egyből a bíróságon kötött ki. Feltörték az email címemet és a nevemben írtak egy emailt a lány főnökének amelyben azt állítom, hogy a csaj kocsmákban verekszik. Ez se volt elég, a csaj Bátyja is tett bejelentést, Ő meg azt állította, hogy létre hoztam a Facebookon egy fiktív profilt ,,Kábszeres Norbi" néven melyen azt állítom, hogy a gyerek drogozik és erről a profilról írtam egy trágár üzenetet a csaj hapijának… ezt a profilt az ő családjukon kívül saját bevallásuk szerint senki nem látta, ezt én se láttam, se az ügyvédem, kerestük többször is. A feljelentő feltételezi, hogy törölték illetve azt vallják, hogy se az emaillel se a profillal nem okoztam Nekik kárt...



Én nem csináltam semmit, Ők folyamatosan támadnak, jelenleg is. Pletykálnak a munkahelyeimen, kiközösítenek mindenhonnan.



2018. február 16-án volt meghallgatás az 1. ügyben, azaz a becsületsértési ügyben és provokáltak amikor is betelt nálam a pohár és pofán vertem a bíró előtt a lányt és annak a bátyját. Garázdaság és 2. rendbeli könnyű testi sértés lett, a rendőrök bevallása szerint kis híja volt az őrizetbe vételnek.


Később a becsületsértési ügyben volt tárgyalás ahol a bíró elővette az eredeti zaklatásos ügyet és azt felhasználva lebeszélte a feljelentőt a feljelentésről. A garázdasági ügyben egy nevetséges közmunkát meg 154 ezer ft bűnügyi ktg megfizetését kaptam. A rágalmazást meg azt se tudja a bíróság, hogy hol keresse, ha időnként érdeklődök náluk... kérdem én... ennek az egész cirkusznak mi értelme volt? A rendőrök meg bírók ennyire unatkoznak, rossz a statiszkikájuk és ezzel akartak eredményt felmutatni vagy mi a jó fenéért megy ez az egész cirkusz?



2018. aug. 23. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk mert megütötted a lányt, meg a bátyját?

Örülj, hogy ennyivel megúsztad, és nem kellett lehajolnod a szappanért.

A zaklatás hogyan zajlott?

Hogyan zaklattad őket?

2018. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, most olvastam el a többi kérdésedet is, így már értem, hogy full kamu az egész...


Ha csak dumálni akarsz, akkor olyan kérdést írj ki:)

Nem kell kitalációkhoz folyamodni, 24éves vagy, ismerkedni irány a Facebook.

2018. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2018. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=kU6alk-WPSw


Ha kamunak hiszed a kérdést íme a bizonyíték...

2018. aug. 23. 15:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy zaklattad...
2018. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én éppen ma írtam egy régebbi kérdéséhez a kis faroknak.

gyakorlatilag ugyanazt írta ki az ottani véleményen ide is szól

második oldal alján írtam pár választ


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


ez a tag beteg tényleg a pszichóra kerül majd pár éven belül

2018. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ja és a lúzerséged is példás amint reklámozod magad


tudjuk hogy hol laksz :Algyő

tudjuk, hogy hány éves vagy 23

tudjuk, hogy milyen ügyeid voltak

de még azt is, hogy mekkora vesztes vagy IRLben


legalább annyi eszed legyen te töklámpás, hogy nem írsz ki erről kérdést hetente


komolyan dobj már egy nevet meg FB profilt is és végre név meg arc is lenne


de lehet még karriered Anikó showba elmehettek oda való vagy

2018. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez a gyerek tényleg pszichológiai eset. hetente három kérdés csak erről. beteg az ember agya. biztos valami szétdrogozott agyú veszélyes idióta
2018. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Annak írjál még egy trágár privátot te kis farok, aki még kíváncsi rád.


nekem küldhetsz de én letiltottak


azt csodálkozik hogy őt senki se szereti


csak alátámasztod amit gondoltam rólad

2018. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyar Pszicho...
2018. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!