Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthető egy ilyen tanár?

Feljelenthető egy ilyen tanár?

Figyelt kérdés

Bezárt engem az osztály terembe, nem engedett be senkit. Elkezdett úgy kiabálni velem, hogy a szeme majd kiesett. Én remegtem és sírtam.

Közben kiabalt ram, hogy fejezzem be a sírast.

Veszekedett amiért rontok és nem úgy teljesítek szerinte, ahogy kéne. ( jeles tanuló vagyok )

Szidta a szüleimet, hogy nekem milyen szar, szerencsétlen szüleim vannak. ( én nagyon szeretem őket, mindent megtesznek értem )

Kiabált rám a természetem miatt.

Kiabált rám a párkapcsolatom miatt. ( mert szerinte túlságosan ragaszkodtam egy fiúhoz, aki tökéletes a szemében)


Igazából féltem, hogy meg fog ütni. Torkaszakadtából kiabált. Megtiltotta, hogy mondjam bárkinek is.

Terrorban tart. Már csak fél évem maradt az iskolában. Már fölösleges lenne elmennem. Csak a barátom miatt vagyok még itt, mert vele jó. 4 éve vagyunk együtt. De szívem szerint most elmennék. Eddig még sosem fajult el a helyzet.



2018. nov. 30. 10:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elején kimaradt, hogy kémia házit kaptunk és azt ellenőrizte, ami nem tetszett neki. És abból indult ki ez az egész bezárósdi és kiabálás.
2018. nov. 30. 13:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Oszt' elmondod a szüleidnek akik beszélnek vele, ha te nem vagy rá képes. A bezárás ha nem enged kimenni személyes szabadság korlátozásának minősül a többi nem büntethető. Ha megüt akkor könnyű testi sértés.
2018. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

HOL VANNAK A VÁLASZOK???


Valaki pokolian cenzúrázik itt.

2018. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!