Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen esetben vissza tudom...

Ilyen esetben vissza tudom valahogy szerezni a cuccomat, akár a rendőrség segítségével?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy tudom, hogy esetleg nevetségesnek is hangozhat a kérdésem, de tényleg szeretném megoldani a problémámat valahogy.

Problémám a következő: Körülbelül egy hónapja áthívott az akkori párom hétvégére, viszont borzasztóan alakult az egész, nagyon csúnyán kidobott, közölte hogy másnap tűnjek el, őrjöngött velem, konkrétan nem ütött meg, de nagyon agresszív lett.

Másnap össze is szedtem a cuccom és elhúztam a csíkot és úgy tűnt le is zárult a dolog, viszont a napokba észre vettem, hogy hiányzik egy fülbevalóm, amit a testvéremtől kaptam külföldről, nagyon fontos nekem. Egy idő után le esett, hogy nála maradt, na most én küldtem neki egy sms-t, hogy otthagytam-e, de semmi választ nem kaptam és gondolom nem is fog már ezzel foglalkozni.

Szóval a kérdésem az, hogy fordulhatok a rendőrséghez, hogy valamilyen úton vissza szerezzem a cuccomat?

Azért nem szeretnék oda menni egyedül, mert kitudja mi csinál illetve valószínűleg ott is lerázna a fr@ncba.

Kérlek válaszoljatok minél többen, előre is köszönöm.


2018. dec. 2. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ha tényleg nála maradt akkor már megtalálta, és ha vissza akarta volna adni akkor már megtette volna. A rendőrség ilyesmivel nem foglalkozik.
2018. dec. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, de az az en cuccom.

Most nehogy már azért, mert valaki egy agresszív f... meg mindent azzal intéz el, hogy fenyegetőzik, akkor megtehessen bármit.

A rendőrség nem arra is van, hogy megvedjen?

2018. dec. 2. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Megvédjen? Miért, megtámadott? Nem. Ellopta azt a fülbevalót? Nem. Te azt mondod, nála van, ő azt (ha megkérdeznék egyáltalán), hogy nincs. Ezért nem fognak nála házkutatást tartani, elhajtanak, ha megpróbálnál feljelentést tenni. Felejtsd el.
2018. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj el a lakásra és kérd vissza. Ha nem hajlandó visszaadni, netán tettleg bántalmaz, akkor pedig fordulj rendőrséghez. Az egy dolog, hogy ha életveszélyben vagy, fennáll a bűncselekmény elkövetésének lehetősége, akkor hívhatsz rendőrt, de itt szó nincs erről. Tehát ez nem így működik, hogy gondol egyet két ember, szétmennek és majd a rendőrök kísérik egyik embert a másikhoz, csak mert ottmaradt valami cucca.

Nekem volt ilyen. Apám konkrétan életveszélyesen megfenyegette anyukámat, cirkuszolt, rendőrt hívtunk, ki is jöttek, eljárás is lett belőle, aztán mi kértük, hogy legyen rendőr jelenléte a többi holmink elhozásánál, de mondom, nálunk voltak is dolgok, ami miatt a rendőrségnek intézkednie kellett.

2018. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!