Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz, ha nem tudom a gyerektar...

Igaz, ha nem tudom a gyerektartást fizetni börtönbe jutok? Mi a következménye ha nem tudom fizetni? Negatív kommentekkel ne írj!

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 16:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
76%

de ha már megcsináltad szegény gyereket illene gondoskodni róla tudod milyen nehéz egyedül nevelni a gyereket nagyon sok pénzbe van

Nemcsak az anya felelőssége a tiéd is te csináltad!! A lelki dolgokról meg ne is beszéljünk hogy a gyerek teljesen tönkremegy hogy hol az apja??!

2019. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
35%

Engem ítélték már el gyt nemfizetese miatt 280 óra kozmunkat kaptam..... Sajnos sehogy nem tudok 60.000 fizetni 2 gyermekre annyit ítélt a bíróság!

Csökkentést nem kerhetsz pár évig, nem is emlékszem meddig nincs nálam a papír... Addig meg ezt az összeget kel fizetned! Ha nem teszed bejelenti és az állam elolegezi de ehez kel egy rendőrségi jegyzőkönyv, az az megint feljelent, aztán behivnak elmondom mi a helyzet.... Rejtélyes módon megertők voltak velem és nem adtak tovább az ügyet sehova! Magam sem értettem.... De még értették van már másik családom, bár nekem az exem megmondta addig nem nyugszik amíg tönkre nem tesz és rácsok mögött nem tud.... Erről ennyit!

2019. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!