Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekmény ha valaki...

Bűncselekmény ha valaki odajön hozzám, előveszi a farkát és elkezdi verni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utcán, nyilvánvalóan akaratom nélkül ha odajön valaki és a fent leírtakat csinálja, az szeméremsértésnek számít?

Illetve mennyire vesznek komolyan egy ilyen dolgot bíróságon?

Az nagyon feldúlt ez a dolog engem, de méginkább a barátomat, aki szerint feljelentést kéne tennem. Viszont én úgy gondolom, hogy ez felesleges lenne. Szerintetek?


Köszi a válaszokat elôre is!


2019. febr. 12. 16:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ha érdekel esetleg valakit: Bementünk a rendőrségre ahol másfél óra várakozás után annyit tudtak mondani, hogy “hát sajnos ilyenek történnek, ezért van az a törvény, hogy kiüritik az aluljárókat, hogy ilyenek ne forduljanak elő”.. mondtam, hogy egyáltalán nem tűnt hajléktalannak a fiatalember, erre csak megrázták a vállukat.. Ezután pedig elmondták, hogy egyébként nem jó helyen vagyok, mert egy másik kerületben történt az eset, mint ahol én lakom, tehát ők azon kívül, hogy kihallgatnak nem tudnak mit tenni.
2019. febr. 12. 18:14
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, mostmár bánom, hogy nem hívtam rendőrt. Még soha nem történt velem ilyen és túlságosan sokkolt a dolog, hogy rendesen gondolkodjak, legközelebb biztosan rögtön cselekszem!
2019. febr. 12. 18:16
 13/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mint mikor betörtek hozzám. Hát nem csoda mondták a nyomozók válság van és jön a karácsony.
2019. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen bűncselekményt látsz még, ha nem is veled történik azonnal hívd a segélyhívó telefonszámát és tegyél bejelentést. Ilyenkor a rendőrők azonnal tudnak intézkedni és a tettest is elfogni. :)
2019. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Egyébként ezek semmivel sem foglalkoznak... Meg mondom Hévízen napi szinten megfordul több ezer turista, sehol egy rendőr, pedig heti legalább kétszer órákat töltök el ott...


Engem is nagyon megrázott, meg pont akkor merült le az a sz.r is.... Akkor meg annyira megijedtem, hogy bementem a biszmegbe, nem is mertem köztelefont keresni.


Látták többen, főleg nyugger turisták és nem tettek semmit...


Ja történik ilyen persze, mint az én esetemben is, amikor egy visszaeső pszichopatáról beszélünk, akinek rács mögött lenne a helye. Ő sem hajléktalan volt...


De lersze engem már leszólítottak, hogy sokat barangolok egyedül... Anyátokat, 1.óra van csatlakozásra, mit csináljak mást Hévízen...


Én utólag írtam egy emailt a kedves turistaparadicsom önkormányzatának...


Ezrk a rendőrök... Ilyenkor nehéz elhinni, mikor valaki azt írta ide, hogy mert a lányat egy tini felrakta viccből Tinderre, egy év börtönt kapott... Na persze...

2019. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak ha rád vagy a szádba veri.
2019. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!