Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

Ázsiai készítésű rajzfilmből való kép üzleti felhasználása esetén konkrétan hová kell fordulni engedélyhez idehaza?

Tudom, hogy szerzői jogi engedélyt kell kérni, és meg is fizetni a felhasználás jogát, de konkrétan hova kell fordulni és mi ennek a menete?

márc. 14. 11:05  Privát üzenet  

A válasz
A rajzfilmek jogtulajdonosaihoz kell fordulni természetesen. A végükön ott a készítő stúdió logója, ill. ha van pl. Wikis oldal, akkor ott is feltüntetik a forgalmazó céget.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 14. 19:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy játékkal kapcsolatban lenne kérdésem, címe: FINAL FANTASY XV? Az elején el akadtam konkrétan, mert nem konzolon játszok, hanem laptop billentyűkkel, illetve egérrel.
A brutalchat megszunt? Konkretan h mi tortent?
Az olyan youtube videósok akik konkrétan nem csinálnak semmit mitől híresek? (vagy csak szimplán bénák abban amit csinálnak, de mégis sokan szeretik őket)
Volt facebbokon egy videó amiben egy férfi táncolt egy és konkrétan egy fát használt rúdtáncnak:D Valaki be tudná linkelni?
Szamit egy pc jateknal fps tekinteteben, konkretan nekem a CS:GO miatt, hogy win 7 - 32 vagy 64 van a gepen?
Tippmixen a kombinációk eredő odds-a hogy jön ki? 5/6 konkrétan, de másikaknál se tudtam. Nem összeszorozni kell, vagy legalábbis nem simán.

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!