Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van jogszabály amely tiltja a...

Van jogszabály amely tiltja a próbaidősnek szabadság kiadását?

Figyelt kérdés

Ha egy próbaidősnek azzal az indokkal tagadják meg a szabadságos kérelmét hogy a „jogszabályok nem teszik lehetővé“ akkor az a cég hülyének néz vagy maga egy hülye?


Van olyan jogszabály amely megtiltja hogy a próbaidős szabit vegyen ki?


Mert az fix hogy a cégtől függ kiadja -e a próbaidősnek a szabit (többynire nem) de olyan jogszabály amely ezt tiltja olyan nem létezik?


2019. márc. 25. 08:22
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Nem aggódom. pesti vagyok szerinted aggódom?

Volt már 1000 helyem lesz még 1000. 12 egy tucat.

2019. márc. 25. 19:09
 22/32 anonim ***** válasza:

#21

"Volt már 1000 helyem lesz még 1000."

Jó és megbízható munkaerő lehetsz!

Szerintem szívességet teszel annak a munkahelynek, ha felmondasz.

2019. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire jött ez a költözés dolog váratlanul, de ha valakinek a próbaidő alatt előre látható, szabadságot igénylő dolga van, akkor azt azt az utolsó állásinterjún meg szokták beszélni és akkor nem szokitt gond lenni.

Ez az öt hónapos próbaidő kicsit furcsa nekem, három hónap alatt bárkiről bárhol kiderül, hogy alkalmas-e, szerintem átverés, próbaidő utolsó napján fel fognak neked mondani, az utolsó havi fizetést plusz a ki nem adott szabadságot majd csak hosszas fenyegetőzés után adják majd ki. Nagyon tróger meló egyébként? Nekem úgy tűnik, hogy a főnök egy köcsög, és bepalizható hülyéket keres...

2019. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

"Ez az öt hónapos próbaidő kicsit furcsa nekem,"


Hat hónapban maximálható semmi furcsa sincs benne.

2019. márc. 25. 20:44
 25/32 A kérdező kommentje:

"Szerintem szívességet teszel annak a munkahelynek, ha felmondasz."


Egy próbaidősnek miért kell szívességet tenni? Nem vagyok jó? 1 tollvonással elküldhető vagyok azonnal indok nélkül.

Küldjön el ha nem jó.

2019. márc. 25. 20:45
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek etetitek a munkaügyes teollt?
2019. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Estádio de Felchút ***** válasza:

Ez egy nagyon egyszerű kérdés, csak azon nmúlik a dolog, hogy kinek nagyobb a fäsza, neked, vagy a főnöködnek.

Mivel itt vernyákolsz, erősen a gyanú, hogy icipici fäszod van, szóval inkább húzd meg magad, mert tényleg ki leszel vágva próbaidő alatt.

2019. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

"Hat hónapban maximálható semmi furcsa sincs benne."

Tudom, de mégis milyen munkakör ez, hogy öt hónap alatt derül ki valakiről, hogy alaklmas-e? És emellett három nap szabiért is kuncsorognia kell...

2019. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 mindentudó99 ***** válasza:
Nem úgy nézel ki mint aki nem aggódik hogy kibaxák.
2019. márc. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

"Nem úgy nézel ki mint aki nem aggódik hogy kibaxák."


nem is aggódok miért kéne aggódjak? pesti vagyok állás annyi mint a szemét, ahogy írtam volt már 1000 helyem és lesz még 1000... miért kéne aggódjak? ezt itthagyom /kirúgnak (midnegy) és pár nap múlva másutt kezdek akár.

2019. márc. 26. 08:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!