Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy magyar együttes koncertjei...

Egy magyar együttes koncertjeiről ki vagyok tiltva. Mi van, ha mégis elmegyek párra?

Figyelt kérdés

Igazából ők írták nekem e-mailen, de hivatalos levelet eddig még nem kaptam. Valami olyasmit írtak, hogy nem áll módjukban visszavonni a kitiltást a következő pár hónapos koncertjeikről "a már korábban kérelmezett biztonsági intézkedések előrehaladott állapota miatt." Szóval, értem én, hogy pl. Akvárium, Barba Negra, BP stb. nem mehetek, de pl. egy fesztiválon miért ne mehetnék el a koncertjükre? Max. megállok kicsit hátrébb.

(Egyébként az volt a bajuk, hogy kicsit sokat kommenteltem nekik, pl a számokhoz, amiket kiposztoltak, youtube-on is írtam a dalaikhoz, néha meg-megemlítettem őket a hozzászólásaimban stb. Ez náluk már zaklatásnak számít, ezért (is) akarnak távoltartási végzést kérni - meg más miatt is, de azt már leírtam nekik, hogy kicsit félreértették a szavaimat.)



2019. márc. 29. 19:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elmentél a koncertre, amelyikre megvolt a jegyed? Hogyan alakultak a dolgok?
2022. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!