Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bevezetnéd hazánkba a munkatáb...

Bevezetnéd hazánkba a munkatáborokat a börtönök mellé?

Figyelt kérdés
A körülmények ugyanolyan embertelenek lennének, mint az észak-koreai munkatáborokban.
2019. márc. 30. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Le vagytok ti maradva nagyon.. Már évtizedek óta dolgoznak a rabok a börtönökben. Nagyfán a börtönben például világszínvonalú szobabútorokat gyártottak a rabok, nem ezeket a mai ikeás szarokat, hanem valódi életre szólóan tartós minőségben, jó anyagból. Ha olyat vettél, évtizedek múlva is kiszolgált, nem úgy mint a mai nagykeres selejtek."


A kérdés nem erről szólt. Én bizonyos bűnelkövetőket (erőszaktevők, gyilkosok, visszaeső súlyos testi sértők) simán lezavarnék egy újranyitott uránbányába, akkor is ha egy gramm uránt nem hoznának fel 10 év alatt sem. Ha az átnevelő szerepét nem tölti be egyik börtön sem, akkor legalább a bűntetés legyen meg.

2019. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ezt én értem, csak gondolni kell arra hogy a rabok egy százaléka tényleg ártatlan. ezért kéne olyan ami nem egészségkárosító. hogy lehessen rehabilitálni. mert milyen már ha kiderül ártatlan,felhozzák az urán bányából, s már két feje van, lila haja s három keze s azt mondják neki, hogy párdon.
2019. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért azt nem jelenteném ki, hogy nem működik a rehabilitáció. Sok rabot sikerül rehabilitálni, pl. kitanulnak egy szakmát odabent, amivel aztán kint is eltudnak helyezkedni rendesen. Visszaesők persze vannak, de azok miatt büntetni a teljes állományt, nem lenne igazságos.
2019. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem én arra gondolok hogy ha uránbányában döglenének meg akkor nem lehetne. vagy rehabilitálják, de már rákos és vért hány azzal mire megy?

mert oké aki agyonver egy gyereket védtelen öregasszonyt nőt vagy akár családapát annak járhatna ez, de mi van ha kiderül h csak birói tévedés?

2019. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Felcsútra pályázzunk egyet
2019. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!