Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen esetben itélik az...

Milyen esetben itélik az apának az ujszülött gyermeket? Valóban mekkora esélye van egy apának?

Figyelt kérdés

Szóval következö a helyzet !

Volt egy barátnöm 1év után ugy éreztük hogy jöhet a baba. De utólag kiderült hogy nem szeret engem és haza költözött.

Durva módon kihasznált és nagyon rosszakat mondott rolam mindenkinek !

Most 7hónapos terhes és zsarolnak pénzel meg apaságival is.

Mindent röviden szeretnék leirni és pontosan megtudni hogy 2019ben milyen körülmények vagy okok esetleg indokok miatt itélhetik az ujszülötett az apának a biróságon ?

Nállam megvan minden téren a körülmény és az édesanyámal élek egy házban ! Ő is szeretné ha inkább saját maga nevelené fell a gyermeket mert ott nincs megfelelő emberi viszony.

Volt barátnő részéről 5en élnek egy házban .

Drogos,alkoholista,gyógyszeres alpári emberkék ! Többször is elvitte őket a mentő gyógyszer,ital és ha jól tudom kábítószer mérgezésből is. Sőt többször is lettek már jelentve a gyámügyiseknél és a rendörségen is !

Szóval az én családom hajlandó mindenre csak hogy ne ott azok az emberek között nöljön fell a baba ! Szóval van esélyem rá hogy hozzám (apuka) kerüljön a gyermek ?

Ügyvéd szerint igenis van rá esélyem!

Föleg ha édesányám nevére kerülne. Vagyis ő lenne a törvényes képviselö.

Persze nem tiltanám ell a babát az anyjától. Akkor jöhetne amikor csak akkarna.

Voltatok már ilyen szituban ?

A válaszokat elöre is köszönöm!


2019. ápr. 18. 15:36
 1/5 anonim válasza:
0%
Nincs esélyed. Akkor tudsz neki jót tenni ha nrm balhézol az anyjával, és meghatarozott időnként elviszed magadhoz ( amikor nagyobbacska) hogy más szocializáció is érje.
2019. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Jó ügyvéddel lehet esélyed, és ha gyámügyes gyerekpárti.
2019. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? (Mert írtad, hogy édesanyád lenne a törvényes képviselő. Ezt szerintem akkor lehet, ha kiskorú vagy.)

Mindenképp szerezz ügyvédet, újszülöttet nagyon nyomós okból vesznek csak el az anyjától.

2019. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eléggé jó ügyvédem van. Én 20vagyok a volt barátnöm 17lesz 2hónap múlva.

Mennyire nyomós indok az ha a gyermeknek nem csak testi de lelki fellödésre is szüksége van ! Egy anya nem potolható ! Viszont egy apa sem !

2019. ápr. 18. 21:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Attól félünk hogy nagyobb lesz a gyerek és az a sok rossz ember közül valameik kint hagy egy szem gyógyszert vagy valami kábitószer hatású készitményt mondjuk az asztalon és a gyerek beveszi vagy valami.

Tehát ott normálisan nem élhet !

2019. ápr. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!