Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Weboldalak elkérhetik a...

Weboldalak elkérhetik a személyi igazolványomat?

Figyelt kérdés
Egyre több weboldalt fedezek fel, ahol kérnek személyigazolványt és lakcímkártyát. Például facebookon is ha felmerül a gyanú, hogy nem valódi a profilod, akkor ahhoz hogy felold a fiókodat személyi igazolványt kérnek. Ilyet megtehetnek?

2019. ápr. 27. 17:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Aha... Szóval a pénz jól esett, amit azzal kerestek hogy én a felhasználó táborukba tartoztam, de azért bármikor lazán elszeparálhatnak a fényképeimtől és jegyzeteimtől. Ez aranyos és kellemes és hálás, de legfőképp gáláns.
2019. ápr. 27. 18:59
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval végre rájöttél, mennyire nem érdemes ott tartanod a dolgaidat. Hogy valójában amiről azt hiszed, hogy a tied, arról neked is leesik végre, hogy nem, az az övék és ha úgy döntenek, akkor kegyesen megengedik neked hogy hozzáférj. De dönthetnek úgy is, hogy nem engedik meg.

Szerintem erre sokan próbáltak már figyelmeztetni csak nem hitted el nekik.

2019. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem nem próbáltak rá figyelmeztetni ha ennyire érdekel. De ez tök jó, mert akkor gyakorlatilag kidobhatom a számítógépemet is meg a telefonomat is a p*csába.
2019. ápr. 27. 20:41
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Bárki elkérheti. Ha kimész a piacra, veszel két tojást Mariska néni elkérheti tőled. Ahhoz hogy megtanulj jogszabályokat értelmezni először azt értsd meg hogy mit szabad.


Mindent, amit nem tilos!

2019. ápr. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na most ha tudom hogy nem tilos nincs a kérdés. Nem gondolod hogy itt került porszem a gépezetbe?
2019. ápr. 28. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!