Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hivhatom a gyamhatosagot?

Hivhatom a gyamhatosagot?

Figyelt kérdés
Ex nejem olyan házban tartja a gyereket , hogy a menyétet félig leszakadt ! Mit tudok tenni , h megoldja ezt ? Addig elvinnem
2019. máj. 20. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mi van a menyéttel?! Miért nem inkább szakembert keresni segítesz neki, legyen bármiről is szó. Belőled is süt ám a jóindulat! Esetleg ha felajánlanál bármiféle segítséget, de nem... Hogy szakadjon rád a menyét, de egészen!
2019. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Leszakadt a Menyét fele,

Nyomja szét Red Guy feneke!

Jó lesz a bőre bundának, a négy lába kocsonyának,

Megeszik majd a Cartoon Network-i páviánok!

2019. máj. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Molyember ***** válasza:
100%

Nem irigylem a gyereket. Nem akarok jósolni, ne legyen igazam, de ha olyan környezetben nő fel, ahol a gyereket "tartják", és leszakad a "menyét", akkor se orvos, se ügyvéd nem lesz belőle.

Nem, ez nem egy vicces válasz, és a kérdésen sem lehet röhögni.

2019. máj. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mennyezet******
2019. máj. 21. 09:52
 5/6 A kérdező kommentje:
En próbáltam segiteni , nem hagyja ,sőt az teljesen megfelel nekik szerinte!!!
2019. máj. 21. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem se te, se az ex nejed nem egy lángész.


Ezek után abban sem vagyok biztos, hogy mit nevezel menyétnek vagy mennyezetnek.


Ki az ingatlan tulajdonosa, ill. milyen jogcímen lakik ott az anya a gyerekkel? Csak mert így derül ki, hogy kinek dolga a mennyezet megjavítása.


Viszont ha a gyerek testi épsége veszélyeztetve van, akkor igen, ki lehet hívni, azok megnézik, hogy megalapozott-e az állításod, és intézkednek. Ez alatt nem azt értem, hogy ők megcsinálják a "menyétet", hanem felszólítják, hogy csináltassa meg, és valamikor kimennek ellenőrizni.

2019. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!