Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit gondoltok a rolleresekről?

Mit gondoltok a rolleresekről?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon gáz hogy azzal a fémhulladékkal trükköznek meg majd beléd mennek mert a járdán megyek azt jön százzal. Csicskák, Nagyképűek, és nem törődnek semmivel

2019. júl. 31. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

A lábbal hajtóssal nincs baj akkor ha normálisan, gyalogosokat tisztelve közlekedik.


Az elektromost viszont biztos, hogy b jogsihoz vagy mopedes jogsihoz kötném. Igazából az összes elektromos rásegítős cuccot jogsihoz kötném, csak úttesten lehetne használni és legyen kötelező felelősségbiztosításuk!

2019. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Egyetértek veled! Az még rendben van, amikor kisebb gyerekek félreeső helyen ezzel mennek normális tempóban, meg nem szórakoznak vele. Nyilván mi nem erre gondolunk, hanem a nagy kamaszokra, akik csapatban vannak és nem alkalmas helyeken trükközgetnek, mint a gördeszkások, meg bicikliseket elérő tempóban száguldoznak. Majd ne csodálkozzanak, hogyha netalán felkenődnek egy oszlopra, vagy nekimennek valakinek.
2019. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A környéken nagyon sok az ilyen "gyyerek" már nem is 1 szer jöttek belém
2019. júl. 31. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én nekem még egy rolleres se jött nekem, viszont a rollereseket sok helyen kioktatják, ha rolleres lennék én nem hagynám magam.
2019. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem hagynád. Na mesélj! Mit csinálnál???
2019. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nincs velük bajom, konkrétan rolleresekkel még soha nem volt problémám.


Bár vannak akik mennek vele mint az állat de sokkal veszélyesebbnek tartom a segwayeseket, mert azok tényleg árkon bokron át mennek mint a barom csordákban. Átlagos rolleres semmivel nem idegesítőbb mint egy átlagos gyalogos, kerékpáros vagy autós.

2019. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az egy dolog, hogy marha nagy divat lett ez a kütyü, de ha megvette, akkor mi a rákért nem használja, miért száll fel vele a tömött buszra? És ami a legnagyobb kérdés, miért nem csukja össze? Volt, hogy az 5-ös busz nem tudott elindulni egy ilyen idióta miatt, mert a járgánya miatt nem tudott becsukódni az ajtó, mert kilógott a buszból. Azonkívül az se rossz, mikor beül vele egy 4-es üléshez, azt te már nem tudsz odaülni, mert nem fér el a lábad a járgányától, de mindezekért egyáltalán nem zavartatják magukat. Ha meg szóvá teszed, persze hogy ő nekik áll feljebb. A BKK igazán hozhatna egy olyan szabályt, hogy rollerrel a BKV járataira felszállni tilos. Hollandiában egy az egybe betiltották a használatát, mert elég sok közlekedési balesetet okoztak, meg is értem abszolút. De se Bécsben, se Kölnben, se Prágában, se Moszkvában nem láttam, hogy rollerrel szállnának fel bármiféle járműre, bár erős a gyanúm, hogy ezen városokban nincs is ez engedélyezve.
2019. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!