Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit gondoltok a rolleresekről?

Mit gondoltok a rolleresekről?

Figyelt kérdés
Tudok egy csomó jó trükköt de nem akarom bevinni a városba a rollerem mert félek hogy kiröhögnek . Mármint azért mert gyerekes sport .
2010. szept. 27. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha szereted csináld, de szerintem nagyon tömegcikk lett a bmx-szel meg a gördeszkával együtt.. már minden hülye kamasz elkezdett valami divatsportot.
2010. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit gyerekes, de ha szereted csinálni akkor miért ne...
2010. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 andriiis válasza:

Én is rollezek 15 évesen :\ szertem csinálni tudok is

és leszarom hogy 10 éves kis gyereke is azt csinálják nekem teccik enyi a lényeg (ha tényleg tudsz akkor nem fogank kiröhögni)

2010. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha beadsz pár jó trükköt akkor nem fognak utálni és nem hisznek divatrolleresnek.Hajrá!:D
2010. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hali, en 35 eves vagyok, most fogok rollert venni, mert jelenleg igy praktikus a kozlekedes nekem. Itt a belvarosban (Budapest) nem lattam még rollerest. Érdekes hir volt Tőletek olvasni rola, hogy vannak helyek, ahol sok rolleres van, meg hogy va, ahol ez divat is, meg hogy trukkok is vannak, meg hogy ez extrémsport is. :D:D:D
2011. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!