Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tudtok/gondoltok Görbicz...

Mit tudtok/gondoltok Görbicz Anitáról?

Figyelt kérdés
Most ne nézzetek utána,hogy ki is ő pontosan,mivel arra vagyok kíváncsi,hogy mit tudtok róla,vagy gondoltok ő róla
2010. máj. 17. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pasija megyei szinten focizott, szoktam látni meccseken.

egyébként nagyon jó játékos, de sajnos sérülékeny

2010. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
szerintem ő a legjobb kézilabdázó magyarországon. csak kár hogy mindig az olimpia és BL döntő előtt sérül le :S
2010. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
szerintem nagyon jó csaj és tehetséges sportoló. a pályán is ad a nőiességre egy kis sminkkel (szem).!
2010. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
te vagy Görbicz Anita? :O
2010. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A horvátorszgi eb döntő elvesztését a bzi szurkolók hozzá kötötték, mindennek elmondták a sport fórumokon.

Szerintem nagyszerű játékos!

2010. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én is csak annyit tudok róla, hogy kézilabdázó. Nem vagyok nagy sportkedvelő, szóval csak néhány meccset láttam, amin játszott, de akkor mindig nagyon jó volt. Talán emiatt maradt meg bennem a neve és az arca.
2010. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Görbicz Anita a világ eddigi és nem is csak eddigi hanem örökké legjobb játékosa, akinek minden megmozdulását csak élvezni lehet még ha abból éppen nem is lesz gól. A női mezőnyben talán csak neki van egyedül egyedi stílusa( hiszen nem betanult sablonokat lő)

-ami olyan könnyed,

-kitűnően lát a pályán(bárkit szinte bárhonnan képes helyzetbe hozni és bárhonnan tud gólt lőni)

-hihetetlenül széles a lövő repertoárja,

-technikás.

PL: szélről a góljai 80 %-át cunderezve lövi be -ami női szinten egyedülálló, ő maga a cunderkirálynő - amit a kapusok tudhatnának, de mégsem tudják kivédeni...


http://www.youtube.com/watch?v=RrVKsmFbqbc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=J-dAsdpO3Vg&feature=related


az utóbbi videó 2:30-tól zajló támadását érdemes figyelni na ezt csak ő tudja a világon megcsinálni és el is adni úgy, hogy gól legyen belőle. Ezért ő a világ valaha volt legjobb játékosa.


Persze be kell ismerni, hogy a kézilabda nem csak erről szól hanem a védekezésről is ami a testi adottságai miatt nem az erénye ( mondjuk éppen az adottságai segítik hozzá ahhoz, hogy olyan legyen támadásban amilyen ),de az utóbbi években jelentősen fejlődött és mára már 2-be is tud védekezni ami ezelőtt elképzelhetetlen volt.


Élete a játék, ami a legfontosabb számára.


Na, én ezt gondolom róla így hirtelen:)

2010. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát szerinte annyira nem sérülékeny igaz ez az idénye nem volt a legjobb,én nagyon szeretem őt,ha van rá esélye akkor mindig technikás megoldásokat választ(pl:szélről sokkal nehezebb bedobni a cundert,mint például ellőni a kapus hasa/feje mellett),és még mindig csak 26 éves,bár az is igaz,hogy NEMZETKÖZI szinten nem ért el komolyabb eredményeket(SAJNOS),de jövőre szerintem a Győr az egyik legesélyesebb az igazolások miatt,(pl:kapusposzton a Győrnél nem lesz jobb csapat),amúgy nem tudom,hogy fog kibontakozni Kovacsics,Görbe mellett,ha ott marad Győrben,de inkább maradjon,minthogy elrontsa a karrierjét egy rossz külföldi szezon után,a válogatott szerintem meg alakulóba van,de még össze kell szoknia a társaságnak
2010. máj. 18. 14:01
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat 27 éves
2010. máj. 18. 14:02
 10/13 A kérdező kommentje:
amúgy a vb döntőről(2003) nem tudok mit mondani mivel 15 éves vagyok csak és így nem láttam,és hát azért nem is csúnya Görbe :)
2010. máj. 18. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!