Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi az oka hogy az agresszív...

Mi az oka hogy az agresszív görkori "teljesen kiment a divatból" a gördeszka meg még mindig fénykorát éli?

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
A karate miért ment ki a divatból? Minek kell még több stadiont építeni?
2019. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Gördeszka, bmx, görkori kb 5 évenként válltják egymást, hogy éppen melyik a menőbb...

+ pár éve bejött ez a hülye roller, ami mindig ultraciki volt, de most valahogy menő lett...

2019. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

@08:34


Ez nem egészen így van szerintem.


A BMX meg a gördeszka az megy, görkori gyakorlatilag teljesen meg van halva, extrém-rollereseket meg gyakorlatilag 14 fölött nem találsz.


Ha megnézed az extrém sportokat szponzoráló nagy cégeket, az említettek közül a BMX-nek és a gördeszkázásnak vannak komolyabb szponzorációi.


Görkori, roller nuku és ez 10 éves is így volt kb.

2019. dec. 11. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell divatolni, ha neked tetszik űzzed, én 25 évesen most veszek rollert, bár nem extrém használatra. :D
2020. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10 éve konkrétan éltem a kamaszkoromat, rengetegen koriztunk, volt egy roces majesticem, haverokkal utaztuk körbe 2010 ben az országot nyáron és minden skate parkot es amit a helyiek annak neveztek próbáltunk ki.
2020. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!