Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miből áll egy box edzés?

Miből áll egy box edzés?

Figyelt kérdés

Tini lány vagyok, szeretnék elkezdeni boxolni, de érdekelne hogy miből is áll egy edzés részletesen. Van egy betegségem ami lényegében tulzott izzadást jelent a talpamon és tenyeremen, ezért is érdekelne leginkább hogy ez mennyire hatna ki a sportra? Szoktak mezitláb lenni,a bemelegítésnél a bandázs a kezeteken van? Igazábol szeretném minnél inkább elkerülni a kellemetlen helyzeteket, úgyhogy ezt szeretném megtudni hogy ezt mennyire tudom megtenni?

Normális válaszokat kérnék mert ez fontos nekem. Válaszokat köszönöm előre is :).



2020. jan. 16. 00:14
 1/3 anonim válasza:
100%
Általában bemelegitessel kezdunk ami futas árnyékolás, ugrokotel.Aztan technikai utesek, zsakolas vagy sparring, erősítés es nyújtás levezetés. Igen szoktunk bandazst viselni.
2020. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én két helyre is járok, az egyik helyen cipőben vagyunk, a másik helyen nem, ez szerintem függ a helytől is, ahova jársz. És a két edzés is eltérő, az egyik helyen van bemelegítő futás( a mezítlábason), a másikon egyből zsákon kezdünk, ahol viszont futunk ott nincs zsák, bár ott többen is vagyunk és az egyesület, ott párban melegítünk be ütés/rúgás technikákkal, majd köredzés van, mindenkivel egy menetet, ekkor már kesztyűben vagyunk. Szóval igazából nem hiszem hogy bárhol származna hátrányod a betegségedből :)
2020. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. jan. 19. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!