Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik sportot válasszam?

Melyik sportot válasszam?

Figyelt kérdés
Régebben fociztam 5 évig, 2 évig karatéztam és fél évig atlétikáztam. Már 2 éve nem sportolok. Szeretnék majd sportolni valamit. A következő sportokra gondoltam. Labdajátékok közül a röplabdára és a kosárlabdára. Küzdősportok közül a brazil jiu jitsura, a judora esetleg a muay thaira. Melyiket lenne érdemes választanom?
2020. jan. 24. 21:48
 1/5 A kérdező kommentje:
A karate tudásomból nem sok maradt meg. Illetve ami még a brazil jitsu mellett nagyon szimptaikus küzdősport az a birkózás. 13/F
2020. jan. 24. 21:50
 2/5 anonim ***** válasza:

muay thay-t választanám,lehetőleg a komolyabb verziót,hátha kijutok az ufc-re.

persze hozzá venném a brazil ju jitsut. is biztos ami biztos.

2020. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ó 13 vagy akkor biztosan küzdő sport,abban van a lóvé,még nem vagy kiöregedve sem.
2020. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy a sportág, ami fontos, hogy érzed jól magad a közegben. Szimpatikus terem, edzők, társak. Érezd azt, hogy várod az edzéseket és ne az legyen, hogy "már megint edzésre kéne menni...".

Ez fog hosszú távon ott tartani egy sport mellett, nem feltétlenül maga a sport.

2020. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem sportból tervezek megélni az biztos :D , Akkor szerintem érdemes lesz kipróbálni az összes sportot és megkeresni azt, amelyiket élvezem csinálni. A korábbi sportokra ráuntam meg ahova jártam nem szerettem menni. Sose vártam az edzést. Remélem sikerül megtalálni azt a helyet, ahova szívesen elmennék.
2020. jan. 26. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!