Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Wrestlemanián miért rendezne...

A Wrestlemanián miért rendeznek unalmas/rövid főmeccseket?

Figyelt kérdés

Úgy egy hete néztem az amerikaiak fő sport eseményét a WWE Wrestlemaniat, amit annyian néznek mint a Szuperbólt és ez nézőszám csúcsokat jelent az U.S.Á-ba. Két napos volt. Mindkét nap a csúcs meccsek ászai(Goldberg, Brok Lesznár) kikaptak 3 perc alatt...


Mi az oka, hogy ilyen semmitmondó, izgalmaktól mentes, rövidke küzdelmeket adnak a top nézettséget adó Wrestlenániáén?


2020. ápr. 12. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Eléggé furcsa volt most ez a Wrestlemania, mert ugye a nézők ki voltak zárva az eseményről. Bár szerintem jobb volt így, hogy több résztvevő, több mérkőzés volt látható.

A hosszabb mérkőzések sokszor inkább unalmasak. Anno alig vártam, hogy egy Kevin Owens-Chris Jericko mérkőzés véget érjen ...

Visszatérve az említett sztárokra: Goldberg már nem mai fickó, nyílván nem bírja már sokáig. lehet, hogy Romannal tovább küzdött volna, de azért Braun nem meglepő, ha hamar lenyomta. A Brock Lesnar-McIntyre mérkőzés nem volt azért olyan rövid, de Brock "csak" dobálózik és Drew-nak sem olyan látványos a stílusa, szóval nem is baj, ha csak addig tartott szerintem.

Meg néha nem is árt a változatosság, hogy nincsenek heroikus küzdelmek, hanem pörgősebb kicsit az esemény.

Mindenkinek más tetszik.

2020. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!