Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A krav maga sokkal hatékonyabb...

A krav maga sokkal hatékonyabb, mint a keleti harcművészetek?

Figyelt kérdés

Mindig érdekelt, melyik harcművészet a legjobb, abban a tekintetben hogy melyik eszköztára a legalkalmasabb a harcban. Régen Bruce Lee filmeket néztem ésa zt hittem a kung-fu az. Barátom mondta, hogy az izraeli fejlesztésű krav maga a leghatékonyabb. Még a keletieknél is jobb


Láttam ezt a videot. Az európai a két kezét a teste elé teszi ezzel védi minden belső szervét. Sokkal hatékonyabb, mint a távol-keleti harcmodorok, akik a két kezükkel egyensúlyoznak. Valóban ennyivel jobb a krav maga a távol-keletieknél vagy ez csak egy megrendezett video? https://www.youtube.com/watch?v=4aESW0RHi08


2020. máj. 3. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy fhaszsag . A krav maga nem edzőtermi parharc sok latványos dolgokkal hanem ELVILEG hatekony leszerelés kímeletlen praktikus vissza tamadasokkal . Ez gagyi reklám . Filmek és valósag sem azonos . B lee nyikhaj mesterekkel edzett harcolt vedő szerkóban igazi csata n3m volt sem brutalitás mint a K1ben vagy Ufcben . A kungfu okorban lehetett hasznos azok ellen akik kepzetlenek gyengek voltak , de azokbol mára kevés iranyzat maradt meg . A többi mese. A harművészet küzdősport önvédelem másra való . Sitten a smasszerek zsaruk sem repkednek hanem judo stb technikákkal tekergetnek karokat fojtanak . Itt a könnyed mozgás laza lábak nem lenyegesek mint a bemutatókon pontszerző meccseken . Kicboxban kesztyű van korlatozott a kéz mozgása . Összesitve a kevert modorú stílusok jók vagy az ha pl boxban taekwandóban es bbjben egyszerre tud az illető . Sok sportoló filmes is bejár mindent ami hasznos . Itt nem a aikido meg ninjitsu sem Jachki Chan kungfura gondoltam .
2020. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Önvédelemre a krav maga és a systema a leghatékonyabbak mivel kifejezetten arra lettek kifejlesztve
2020. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hatékonyabb.
2020. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Legalábbis, szerintem.
2020. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy hatékonyabb! A romák harcművészete a legjobb. Cinjutsu.

https://www.youtube.com/watch?v=uyHp0lCg2jQ


A hatékonysága magáért beszél! Nyócker-ryuval kombinálva az igazi. :)

2020. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Oszt he tényleg, igaz nem olcsó az edzés, de megéri
2020. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első edzés ingyenes! Megbeszéltem Miyagi bátyjával, hogy én 50-szer járhatom az első edzést.
2020. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az oszt szép, akkor hány danod lesz Sárkány? Hallod, ha kitanulod okítsál már ki engem is, megegyezünk okosba.
2020. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy Miyagi mester jelenleg 105,76 danos nagyon-nagymester, én nem rég vizsgáztam le színtelen övre. Ötször megbuktam a vizsgán, hatodjára végre sikerült. Nehéz a cinjutsuhoz vezető út. De nem adom fel!
2020. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!