Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lányok/verseny/menstruáció?

Lányok/verseny/menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! ❤❤

Női gondokkal kapcsolatban fordulnék tanácsért! Versenylehetőseg van láthatáron de félek elkezdeni. :(

Azokon a napokon még a mária is véres, elég sok van hasfájással kisérve. Edzeni egyáltalán nem szoktam ilyenkor, még az utolsó napokon is beindul mozgásra. Tamponnal sem versenyeznék. Ezt leszámítva az eddigi edzők mind kérdezték hogy érdekelne-e a későbbiek során verseny, így elmondhatom hogy látnak bennem fantáziát. Szerintetek érdemes belevágnom? Hobbi szinten versenyeznék a sima edzések már nagyon unalmasak nincsen bennük kihívás és az edzők úgyis a versenyzőkre helyezik a hangsúlyt.

Párom bíztat, exe szintén versenyszerűen sportolt és sokat hallani hogy nekik kevés van, de nyílván ő nem ért hozzá, épp ezért, olyan nők írjanak akik tapasztálták már ezt! Hogy szokott lenni a verseny menete? Le lehet mondani, mennyivel előtte mivel jár mindez stb ti hogy szoktátok megoldani, mennyire veszik szigorúan az edzők ha olyankor "eltűnsz" tapasztalatokat kérekk! Kickbox lenne tehát ilyen intenzív ugribugri. Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni.



2020. jún. 28. 19:46
1 2
 11/11 anonim válasza:

Velem ilyen nem fordult elő,de szeretnék újra sportolni majd és versenyszerűen és ezen most én is elgondolkodtam.

Szerintem ezek nélkül is megoldható lenne,mivel tudom milyen ruhában vagy,mert suli miatt én karatéztam 1 évig,ezért éjszakai betéthez ha meg tudnád oldani,akkor decathlonban van ilyen ugymond pics@gatya (rövid táncos nadrág lehet mert mikor annó vettük a csaj ezt mondta,olyan anyagú mint a cicanadrág,ez pedig a legrövidebb változata),de a lényeg,hogy ez mintha a mensre lenne kitalálva,legalábbis nekem éjszaka bevált,sose véreztem át+a betétet is ott tartja. Esetleg ezt érdemes lenne kipróbálnod,a nadrág alá ezt felhúzni,mert szerintem beválhat,és nem zavaró😊 Görcs ellen edzéseken pedig görcsoldó,versenyre meg majd ki kell kérni,ha esetleg ezt is nézik,hogy milyen gyógyszert lehet beszedni,mert sok tiltólistán lehet.

Sok sikert!😊

2020. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!