Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magyarországon tudják ezeket...

Magyarországon tudják ezeket megfelelően oktatni?

Figyelt kérdés

Gondolok én keleti harcművészetekre stb stb stb...

Vagy akár egy "sima" boksz, itthon mindenki edző ma már...


2020. szept. 18. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kismillió kérdés van erről a témáról. Nézz le egy edzésre, ami érdekelne, próbáld ki, tapasztald meg. Ha tetszik, maradj, ha nem próbáld addig az edzéseket, míg rá nem akadsz arra, ami megfelelő neked.
2020. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Nincs minőségi harcművészet oktatás. Mind színvonaltalan. Ha normálisan akarod ezeket ütni akkor ki kell költözni az adott országban ahonnan származik. Itthon csak bohócok vannak.
2020. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha normálisan akarod ezeket ütni akkor ki kell költözni az adott országban ahonnan származik. Itthon csak bohócok vannak."


Ott is bohócok vannak, ne aggódj. Mindenhol rosszul oktatják ezeket a stílusokat, mert nem képesek modernizálni az oktatásukat sehol sem. Formagyakorlatokat ki kéne venni és ugyanolyan edzéseket kéne tartani, mint a thaiboxolók, csak az adott stílus egyedi technikáival. Ez esetben pedig sokkal érdekesebb lenne a küzdősport világ, mert biza van pár kungfu stílus, amik kompetitív szinten is megállhatják a helyük. De persze sok-sok menne a levesbe, az összes karate kihalna meg wing stílusok, stb., az ilyen hulladékok. Bár igazából lehet nem, hiszen ezeket most is elveri mindenki, aztán mégis járnak rájuk emberek. 🤔


A lényeg, kérdező, hogy nem. Felejtsd el a keleti stílusokat. Hiába is lehetnének jók, egyik sincs jól oktatva sehol sem. Box, thaibox, kickbox, savate, bjj, birkózás, judo, esetleg taekwondoo. Ezek közül válassz.

2020. szept. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A thai box is keleti stílus:)
2020. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
A judo meg a taekwondoo is. Ezek alapján kell megítélni, hogy a 3as mennyire hiteles válaszadó...(semennyire)
2020. szept. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
És taekwondo... Volt itt régebben egy oltári nagy kamugép, rendszeres "taekwondoo" - nak írta a taekwondot, ami kicsit gáz tekintve azt, hogy elmondása szerint csinálta:))
2020. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hasonlòt irtam ki ma èn is kèrdésben.


Regi videokat visszanezve,amikről azt hinnenk hogy hùuuuu akkor még voltak igazi mesterek talan ,ùgy kb 1920 tól.

Lattam ma, kungfu,muay boran,taichi videòkat hát sírtam.

Utàna megtöbbet sìrtam.

2020. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jah, szánalmas azok a régi vidik lol 😂
2020. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tiszakanyar ***** válasza:
54%

Mennyi hülye van itt még mindig, te jó ég. :D "A thai box is keleti stílus:)" ahogy írták, a taekwondo és judo is. :D


5-ös, ha hülye laikus vagy a témához, akkor minek írsz ide? :D 3-as komment nyers tény, tessék azt elfogadni. Úgy sajnálom, hogy kikoptak innen a valamire való kommentelők és már csak ilyen hülyék maradtak. Tisztelet a 3-as kivételnek.

2020. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze a wing tsun kivetel
2020. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!