Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magyarországon tudják ezeket...

Magyarországon tudják ezeket megfelelően oktatni?

Figyelt kérdés

Gondolok én keleti harcművészetekre stb stb stb...

Vagy akár egy "sima" boksz, itthon mindenki edző ma már...


2020. szept. 18. 15:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mert Te aztán annyira hozzáértő fő-fő szakértő lehetsz🤣🤣🤣 Ne, ismétlem NE kezdd előadni a szokásos GYK-s dumát ("Hö höhhh húúhhh één má' thai boxútam' 10 évet, szavatéztam' 9 évet, boxúúttttam' 15 évet de azé' kungfuztaaam is, karatéztam," taekwondooztam"(🤣 🤣 🤣 🤣) is, ismerek mindent IS"), nevetséges már itt ez a témakör amúgy.😃 A régi kőkemény "nagymestör" hozzászólók többségéről meg annyit (Aikiboxer, Magyar Honvéd kivétel, ők legalább tényleg, igazolható módon egyesületeknél edzettek) hogy némelyik annyi mindent hazudozott már(Szovjetunióban sambozott állítása szerint, valóságban viszont a kerti tóból kitépkedte a növényeket, az anyja meg elagyabugyálta három serpenyővel), hogy tiszta kabaré 😃

A 3-as dettó ugyanez, még mindig stílusokat hasonlítgattok, nem harcosokat. Kismilliószor kivesézték már ezt, de hajrá mondd meg a tuti hasonlóan a "régi szakértőkhöz" akik mindent is csináltak😃 (én tudok tüzet okádni, és a jobb lábfejem sokuto részével jeget fagyasztok, mennyire jó már nem?)

2020. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyébként kajak én vagyok az idióta, nem is értem minek írtam ide, egy arctalan, névtelen fórumra ahova bárki bármit írhat, ha leírod hogy te lethwei vagy pradal serey bajnok vagy, akkor az nyilván úgy is lesz🤣 A sok hiszékeny meg kajálja, és hivatkozik rá. Na további jó "szakértősködést" (😂😂😂) csá gyíkok én léptem
2020. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne vedd ìgy a szìvedre 12#
2020. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Így van!

Csak az ír csupaszöklös box a király.

2020. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!