Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdelmi versenyeken/felkészít...

Küzdelmi versenyeken/felkészítőkön mennyit sérültök? Hahó, ne csak olvass, kommentelj!🥊🥋

Figyelt kérdés

Írd le kérlek milyen sport, azon belül miben indulsz. Ha sérülsz, részletezd. (mid sérült, milyen gyakran sérülsz, felépülési idő stb)


Én kickboksz, azon belül light contact. Erről valakinek tapasztalata?


Sok kommentet remélek ebbe a kihalt és borzalmasan unalmas topikba!



2020. szept. 23. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Kickboxot nem versenyszerűen csináltam, de főleg lightkontakban nem nagyon hallottam sérülésről, maximum edzésen ha valaki fogvédő nélkül küzdött, összekoccant a foga és letört...


Kyozok 27 éve, eddig mindig edzésen kívül vagy inkább küzdelmen kívül történt valami. Kosarazás közben pl. Egyetlen egy eset volt, Nem is rég, amikor egy jó kötésű Kezdő klubtársunk viszont (Pont kickboxról jött) Hülyén védekezett valami favágó ellen egy kezdő versenyen, lemezt kapott utána az arccsontjához. Ez az egyetlen komoly eset a 27 Évem alatt.

2020. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!