Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mivel egészítsem ki a judot?

Mivel egészítsem ki a judot?

Figyelt kérdés

Heti 2 alkalommal járok arra, olyan heti egy edzés még beleférne. Japán jujitsu esetleg boksz. A bokszban már az alapok meg vannak, igaz sparing nem volt, de ütni megtanultam. A jujitsut csak próbálgattam, tetszett is.


Vagy amíg nincsennek meg a testharc alapok judoból (legalább sárga öv) addig valami erőnövelő tornát csináljak és a táplálkozást javítsam? (olyan 67-70 kg vagyok 1,72 m magas, jöhetne rám izom)


A harcművészeti irányt is folytatnám később mondjuk: jujitsu, ninjutsu vagy happkido stb. A judo meg jó alap lenne rá, de a boksz is. Meg a kungfut is kipróbálnám. Persze ezeket a következő évben csak.


Ti mit javasolnátok?

Köszi


32F



2020. szept. 26. 17:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 Az első alkalom szinte mindig ingyenes, meg egyébként is érdének ezek a dolgok, pénzkidobás/időkidobásról nehéz lenne beszélni ezek után... De ezt hagyjuk, ehhez az alpári szinthez nincs időm/kedvem.
2020. szept. 29. 12:52
 12/14 anonim ***** válasza:

A tzun- t talán merem ajanlani azt sokaig csinaltam.

Van kesztyűzés,földharc,erőnlét.

2020. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 igen. Az számomra is szimpatikus a tzung. Haverom is csinálta, nagyon szerette. Mondta, hogy van rajta szabadharc néha-néha.
2020. szept. 29. 15:26
 14/14 anonim ***** válasza:

"Jó, érv és bizonyíték kell? Akkor, mint tapasztalt, aki minden harci stíluson járt már ezerszer és mindenkivel IS bunyózott, elmondom neked, hogy ez nem tetszés kérdése, egyszerűen ezek a stílusok semmirevaló hulladékok, ergó pénzkidobás és időpazarlás foglalkozni velük... csak, mint szakértő elmondom a tényeket és eldöntöd, hogy kib***szol-e magaddal vagy sem. Én szóltam, úgyhogy mosom kezeim, figyelmeztettelek."


Köszönjük szépen, hogy a szakértelmeddel segítesz nekünk, illetve hasznos tanácsokat adsz!

Szóval, Te már MINDEN harci stílusra jártál, és MINDENKIVEL is bunyóztál, kérlek, ha van egy kis időd, írd le nekem légy szíves, hogy mely karate és taekwondo (WT) egyesületeknél jártál Te bunyózni, illetve a kickbox vonal is érdekelne, hogy mely egyesületeknél jártál! Savate vonalon, az újpesti edzéseken mit tapasztaltál?

Privátban is leírhatod, nem muszáj a nagynyilvánosság előtt ezt megtenni.:)))

Csak azért, mert ha Te ennyi helyen jártál, még az is könnyen lehet, hogy találkoztunk már... Bár, megmondom őszintén, nekem egyetlen karate és taekwondo edzésről sem rémlik egy ilyen nagy szakértő, aki mindenkit levert volna...:)))

(kickboxról azért nem tudok nyilatkozni, mert azt nem olyan rég kezdtem...)

Azt hiszem, a többi válaszoló nevében is mondhatom, hogy előre is köszönjük a válaszodat, és értékes tapasztalataidat!

2020. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!