Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Értékelnétek a tápkieg összeál...

Értékelnétek a tápkieg összeállításomat? És mivel egészítsem még ki?

Figyelt kérdés

Üdv! 3 hónappal ezelőtt kezdtem el edzeni, eddig tápkiegek nélkül. Rengeteget olvastam a témában és összeállítottam egy kis csomagot, ami szerintem egész jó, de szeretném a Ti véleményeteket kikérni.


Ez lenne az összeállítás eddig: [link]


És egy kis indoklás, hogy miért ezekre esett a választásom:


Myprotein Alpha Men multivitamin: tetszik az összetétele, igaz nem szuper nagy dózisok vannak benne, de a vitaminokon és ásványi anyagokon kívül vannak benne extra összetevők is és gondoltam ez jó lenne kezdésnek. Meg szerintem elég jó áron van.


Myprotein ZMA: magnézium + cink miatt.


Myprotein Omega 3: kedvező ár, és mivel nem eszem egyáltalán halat ezért napi 3x2 kapszulát szednék.


Vitaking Supreme C-500 Complex: 500 mg C-vitamin + 500 mg bioflavonoidok + 50 mg rutin egy kapszulában, ez a legjobb C-vitamin amit találtam.


Pharmekal JoinTherapy izületvédő: megelőzésképp szedném, 1 tablettában van 600 mg glükozamin, 400 mg kondroitin, 250 mg MSM + kollagén, kurkuma.


Myprotein Impact Whey fehérje: csak jókat olvastam erről, edzős után innék egy adagot, pihenő napokon pedig reggel.


Ez eddig 12 ezer ft / hó. Maximum 20 ezret tudnék rászánni havonta. Gondoltam még kreatinra és valami edzés előtti formulára (?)


Mi a véleményetek ezekről a termékekről, és ti még mivel egészítenétek ki?



2016. máj. 15. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint a C vitamint keveslem. Én 1000 mg-osat szedek.

És hiányolom a Kalciumot és a D-vitamint. Ezekből a multivitaminban elég kevés van.

2016. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ezt honnan rendeled?
2016. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég az 500 mg, csak 2x kell bevenni...
2016. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Vitaminnak vennék egy összetettebb vitamin csomagot. vagy scitec multipro plus, de a legjobb a builder pak. Abba van izületvédő is, én azt szedem. myproteinen pedig várd meg az akciókat, nagy kedvezmények szoktak lenni. én általában 5 kilósat veszek, jobban megéri. Amivel esetleg még kiegészíteném az egy kis bcaa meg glutamin edzés előtt, esetleg kreatin monohidrát. Ezeket is érdemes akciós időszakban a myproteinről beszerezni. Glutaminból a görögdinnyéset ajánlom, bcaa-t először rendelek a myproteinről idáig biotecheset használtam szóval még nem tudok véleményet írni az ízről. Kreatin pedig ízesítés nélküli.
2016. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez most valami kérdésnek álcázott menőzés akar lenni? Pont kell neked havi 20 rongy tápkiegre a kakaós csigák mellé. Ettől leszel izmos.
2016. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hogy fenébe jön ki neked ilyen drágán? Akcióknál az 5kg os tejsavó fehérje kerül 15 ezerbe, a multivitamin 240 es kiszerelése 4500-ba.
2016. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hol ilyen olcsó?
2016. júl. 5. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
mindenhol :DDD csak nem az elsőt kell megvenni amit meglátsz
2016. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
240 db-os Alpha Ment sehol sem találok ilyen olcsón.
2016. júl. 5. 21:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdők lelkesedése. Majd elmúlik :D Kajára mennyit költesz havonta? Fehérjéből miért nem az 5 kilóst veszed?
2018. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!