Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol tudnék elkezdeni boxolni...

Hol tudnék elkezdeni boxolni lány létemre Győrben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát nem versenyszerűen, hanem csak úgy, mint pl Tóth Andi, hogy van egy edző, akin rajta vannak ezek a kesztyűk és akkor teljes erőbedobással ütöm meg rúgom a kezét.

(Tudom, a legidegesítőbb példát hoztam, bocsi)


Szóval lehetséges ez egy lánynak Győrben?

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. szept. 28. 16:04
 1/10 anonim válasza:
16%
Ütöd meg rúgod a kezét. Ezt úgy hívják karate.
2020. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Remélem csak viccnek szántad, de tudom mi a karate és a box közti különbség. Ha jól látom, le is írtam, hogy mire gondolok, de te kiragadtál egy fél mondatot úgy a szövegből, hogy ellenem fordítsd.


Értelmes válaszokat még várok! Előre is köszönöm :)

2020. szept. 28. 19:29
 3/10 Fa_ember16 ***** válasza:
Az elsőnek valamenyi igaza van,de csak 50/50. Szerintem ne kezdj el boxolni ha csak az ütéseket tanulod és hogy azt a kesztyűt üzsd meg rúgd.szerintem egy idő után menj is el rendes versenyre,ahol ki is próbálhatod hogy mennyire vagy jó,mert a boxzsák mozog,de nem annyit mint egy igazi ember. Meg hát,a gyakorlat nem mindigy ugyanojan mint a rendes harc. De ezen kívűl sajnos többet nem tudok segíteni mivel nem lakok győrben,se a környékén. :(
2020. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de nem nagyon szeretnék versenyre menni. Engem nem nagyon érdekel ez a sport azon része, ahol véres mindenkinek a feje meg a teste a tévében.

Én inkább a feszültséglevezetés és a kalóriaégetés céljábķl választanám ezt a sportot.


Jöhetnek további válaszok is!

2020. szept. 30. 18:27
 5/10 Fa_ember16 ***** válasza:
53%

Szóval akkor inkább fitness box? Az nem kickbox,hanem inkább fitness box(ha jól írtam le a nevét). Azaz cardio szempontjából mennél el boxolni,de csak boxzsák meg kéz,láb üzés. Inkább keress fittness box ot mert ha kickbox ra mész akkor ott rendesen kell harcolni mások ellen.

"Engem nem nagyon érdekel ez a sport azon része, ahol véres mindenkinek a feje meg a teste a tévében" igen,de mondom,ha kickboxra mész akkor az beletartozik,hogy más ellen harcolsz és véred leszel.ez nem arról szól hogy csak ütsz,hanem kapsz is ütéseket. Szóval fitness box ha nem akarsz harcolni :)

2020. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Jó tudni, hogy létezik ilyen fitness box, bár azt nem tudom, hogy honnan vettétek (ha nem zavar a tegeződés) a kickboxot, mert azt sem tudom melyik box melyik. Remélem érthető.
2020. szept. 30. 22:55
 7/10 Fa_ember16 ***** válasza:
Nem baj ha tegeződünk,és most láttam csak hogy igazábol csak boxot írtal
2020. okt. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A rendes box sem feltétlen full kontaktos, főleg ha nem szeretnéd akkor teljesen kimaradhat a kontakt. Lehet különben a sparingot is sérülésveszély mentesen csinálni, kisebb ütésekkel, ésszel, azzal is szépen lehet fejlődni, aztán erősíteni ahogy haladsz, persze csak ha erre vágysz. Nyugodtan elmehetsz normál edzésre is és elmondhatod amit szeretnél. Biztos nem erőszakolnak rád semmit, és fejlődni is fogsz tőle.
2020. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ha valakinek még lenne ötlete, hozzáfűznivalója azt szeretettel várom!

2020. okt. 4. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Szivi! :) Esetleg facebookon keress csoportokat a témában, ott jobb válaszokat is kaphatsz ;)

#8 as voltam.

2020. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!