Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért hozták ki ennyiszer...

Miért hozták ki ennyiszer kerékcserére Russelt? Összefoglalót néztem csak, de a nyelvet nem értem, így csak azt láttam, hogy folyamat kijött.

Figyelt kérdés
Egyszer kijött első helyről úgy, hogy nagy volt a fölénye. Majd kijött megint, nagy nehezen visszazárkózott (miért jött ki itt?), Aztán kijött megint, ott talán defekt volt?!

2020. dec. 7. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

A 2. kerékcserére a safaty car miatt jöttek ki, hogy ne legynek gumihátrányban, ha a mögöttük lévók cserélnek vagy eleve frissebb gumikon vannak. Kissé felesleges volt. Összekeverték a két versenyyző kerekeit, ezért azonnal kihívták újra, hogy a saját kerekeit kapja meg.

Utána meg defektet kapott.

2020. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Odáig világos, hogy a safety car alatt akartak kereket cserélni.


Viszont -állítólag- az elsőként kiérkező russelre a bottasnak odakészítettet dobálták fel, aztán kizavarták. Jött a seggébe bottas akire meg a russelnek odakészítetteket dobták fel, de észrevették és szedték le róla rögtön, s ment vissza ami rajta volt. (Tehát Bottasnál NEM cseréltek kereket! Ugyan azzal ment végig)


Russelnek meg ki kellett mennie, tényleges cserére, mert az elcseszésnél - ha jól értem- nem volt meg valami gumitípus-változtatás, vagy hasonló szabályhülyeség, ezért nem maradhatott azokon a Bottasnak kikészítetteken. Éppen neki is visszarakhatták volna az eredeti kerekeit ahogy Bottasnál, de akkor már kapott újat. Így lehetett, hogy Bottas nagyon visszaesett a lekopott gumikon, Russel meg nagyon gyors lett.


De még nem volt elég, Russel kapott egy bal hátsó defektet is, így megint mehetett ki.


Szóval a csereberés dolog egy nagyon profi akció volt egy vérprofi bagázstól amelyik ebben az évben még soha nem hibázott. Soha. Most meg ekkorát??? Ugyan. Egyszerűen nem nyerhette meg Russell de csak így tudták legálisan elszabotálni a mezőny leggyengébb kocsijából eddig pontnélkülit a mezőny legerősebb kocsijába kerülőt hogy rögtön meg is nyerje a futamot, s így bizonyítván... hullamindegy ki ül abban, hamiltonka is csak egy a többi kormánytekergető közül.


Az feltűnt, hogy a nagy Hamilton meg se szólalt még? Ó igen, és csak ő, csakis ő lett covidos rögtön a múltheti futam után? Még a szőke tyúk se az a vízhordó mitugrász aki örökké körülötte ugrál, és senki se a csapatből. Csakis a mezőny legsztárabbja. Ugyanmár... covidkártya.

2020. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

#2!


Hülyeséget írsz. Russel valószínűleg az elrontott kerékcsere ellenére megnyerte volna a futamot, ha nem kap defektet. Egyedül Bottasnak volt érdeke, hogy Russel ne nyerjen. Ha valamelyik Bottas párti ember a garázsban elkövetne egy ilyen szabotázst, akkor másnap repülne.

Russel megnyert minden alsóbb kategóriát az első évében. Tavasszal pedig a szimulátoros időszakban is megmutatta, hogy miért tartják őt a jövő bajnokának.

Hamilton pedig a betegsége bejelentése óta nem szólalt meg.

2020. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Hamiltonnak is érdeke, hogy ne nyerjen. És hogyhogy nem szólalt meg a szupersztár? Semmi twitter, semmi fészbúk?
2020. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A csapat nyilatkozta, hogy elrontották a kerékcserét. Russel azokat a kerekeket kapta, ami Bottas kocsijára valók, ezért újra ki kellett jönnie, mert ez szabálytalan (20 ezer euróra büntették érte a csapatot a verseny után). Nézd meg a Toto Wolff videót a F1 youtube csatornán, "colossal f*ckup" történt.

Majd a második, már szabályos kerékkel defektet kapott. Így kapta meg az utolsó szettet, de azzal már nem ért fel a dobogóra.

2020. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tegnap a boxutcában végre megértettem

Minden keréknek rá van írva kié. Nem lehet pilóták közt csereberélni, ezek a hülyék meg russelre dobták bottas 2 első kereké (a hátsó jó volt) Bottasnál így nem cseréltek kereket (bár nem értem miért nem maradhatott neki ami jó volt elől)

2020. dec. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy lehülyézed azokat, akiknek pár másodperc alatt kell dönteniük, miközben neked 2 nap és egy magyarázó műsor kell, hogy megértsd, mi volt a hiba. :D
2020. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a Russel-átok :)

A Williams, ami miatt bejött a Safety Car, az eredetileg Russel kocsija volt.

2020. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bottas megmondta. Állítsuk meg Russelt!
2020. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2020. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!