Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Roidshop oldalon VIKTOR miért...

Roidshop oldalon VIKTOR miért nem válaszol? 2 héttel ezelőtt még folyamatosan válaszolt, de van idő mikor sokáig nem ír vissza és telefonon se lehet elérni.

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Viktor már majdnem egy éve meghalt. Nem tudom, hogy azóta ki üzemeltette az oldalt.
2012. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hogyan halt volna már meg?

ugyanolyan üzeneteket írt mint régen,ugyanolyan formában,ugyanúgy megfogalmazva.

de a cuccok ugyanolyan jók ugye?

2012. nov. 12. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem koxolok, de ezt mindenki megerősíti neked a testmester.net oldalon, hogy bizony meghalt és valószínű, hogy a barátnője írt tovább.

De kérdezd meg ott, ha nekem nem hiszel.

2012. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bizony így van, Viktor sajnos kb. egy évvel ezelőtt meghalt, azóta nincs pontos infó róla, hogy ki üzemelteti az oldalt, és a termék minőségéről sem.

Én sem koxolok, de több embertől is hallottam, hogy ez a helyzet.

2012. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
meghalt???hogy miben?nincs valami info rola beteg volt?
2012. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szívnagyobbodás. Nyilván a sok cucc az nem tett jót.
2012. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hány éves volt???
2012. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok több infót róla, ezeket is csak a testmester.net-en olvastam.
2012. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Közel 2 éve halt meg, és 37 éves volt:( Sajnálom, hogy senki sem ismerte annyira (a neten írogató emberek közül), hogy ne hülyeségeket írjanak vele kapcsolatban, és hogy ne ferdítsék el a valóságot.

Mindenki csak hallotta valakinek a valakijétől.


Nem tudják, hogy milyen ember volt valójában, hogy neki is volt (van) családja, stb.


Én személy szerint nagyon sajnálom, hogy elment...


Aki ott volt a temetésén, tudja, hogy mennyien szerették, és soha nem fogják elfeledni.

2014. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!