Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csak a talp elülső részére...

Csak a talp elülső részére érkezem futásnál, nagyon roncsolhat?

Figyelt kérdés
Muszáj vagyok így futni mert mechanikus a kínzópadom és egyszerűen nem megy rajta a szalag ha egész talppal csinálom.
2020. dec. 10. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A térdet kevésbé terheli, viszont a vádlit és az Achilles-inat jobban. Részletesebben lsd. itt:


[link]

2020. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De úgy érted a csakot, hogy a sarkadat egyáltalan le sem teszed? Csak mert a helyes talpelejére érkezős technika arról szól, hogy a talpad elejére érkezel, majd utána tovább gördülsz, és mielőtt újra elrugaszkodik a labad, a sarkad is földet ér. Ezért van még a kis dropos cipőknek is sarokcsillapítása. Ha ne ér le a sarkad egyáltalán, az tönkreteszi a vádlidat.


Egyébként úgy van, ahogy az első írja, én még váltogatom is a cipőket, mert az is befolyásolja hogyan érkezek, így mindig mást terhelek kicsit.


Amúgy ha túl egyoldalú neked a futópadon, miért nem futsz kint is?

2020. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Exemmel anno futottam fájt a sarka, csak lábújhegyen futott, úgy kellett hazavinni és hetekig menni alig bírt.
2020. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!