Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdők részére súlyzók?

Kezdők részére súlyzók?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok 16 éves fiú. Milyen súlyzószettet ajánlanátok megvételre amivel ellehet egy darabig? Lehetőleg ne egy vagyon (20k alatt esetleg?) De ha csak affölött lenne érdemes venni akkor mondjátok. Előre is köszönöm a segítséget! (Bicepsz/tricepsz mellizom, hasizom ezeket szeretném elsősorban erősíteni )

Ja és porokat muszáj venni mellé?


2012. márc. 19. 20:21
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
89%

20ból még tán a pad sem jön ki. nem hogy egy alap felszerelés.

porokat nem muszáj venni.a kajád legyen rendben és akkor nem nagy baj ha nincs tápkieg.

alapismereteket olvasd el a bodybuilder.hun.

2012. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
aaa ade nem szeretném azért adósságba dönteni magamat. Nem tudom elhinni, hogy egy egyszerű kis ember nem tud sehogyan sem fejlődni (rajtam a kicsi is meglátszana mert nyeszlett vagyok) csak ha beleöl egy csomó pénzt :(
2012. márc. 19. 20:29
 3/11 dirtboy ***** válasza:
96%

ha izmos akarsz lenni,és izmos alatt nem az 50kilós szálkás,kockás has meg társai testet értem hanem az igazi rendes izmos testet akkor bizony zsebbe kell nyúlni.

ha 20ezer a plafon akkor bajban vagy mert ebben a sportban bizony zabálni kell a drága minőségi húsokat és az sem olcsó.

kellenek vitaminok,zöldségek ezek is több ezer forint havonta.

2012. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kovpet ***** válasza:
100%

Gondolom nem versenyző akar lenni a srác.

A semminél meg a tesco-s vagy Decathlonos 5ezer forintos súlyzó is jobb, nem?

2012. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:

jobbnak jobb persze nem is írtam olyat hogy eleiko súlyokat meg verseny rudat meg verseny fekpadot vegyen de egy kézi súlyzó az nagyon kevés lesz.

a súlyok is elég drágák.

ha vesz egy 6-7ezer forintos 15kilós kézi súlyzó szettet azzal még nem megy semmire.

egy 16éves fiúnak már kevés a 7,5kilós kézi súlyzó szóval venni kéne súlyokat minden kép.

ha 20ezer a maximum akkor kettlebellt kéne vennie szerintem de azt egyedül csinálni elég veszélyes.

2012. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

válogass:DD

2012. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egy 12 kilós kettlebell-el ellennél egy darabig.

és csak azt az egyet kell megvenni,mindenre lehet vele edzeni.

2012. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-7 ezres 15-ös kilós súlyt vegyél 2x, 1001 db egykezes súlyzóval végezhető gyakorlat van és szinten minden izmodra. Nem kell semmilyen pad vagy + kaja zöldség vitamon stb ahhoz hogy fejlődj.


Még is ki hozta amúgy az ötletet hogy tápkiegek, minőségi cuccok nélkül nem lehet fejlődni? Csak lassabb nem? ,osztakkó:D? Még szép hogy lehet! Hajrá srác :D

2012. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenki :)
2012. márc. 20. 16:24
 10/11 anonim ***** válasza:
2 db 10kg-os kézisúlyzó és elmegy 4k darabja dekatlonba.. Én előszőr 1 hónapig 2db 3kg-os súlyzóval edzettem amit tudtam aztán születésnapomra kaptam 2db 10kg-os dekatlonos súlyt lementem pincébe és 10cm-es homokba felállítottam egy sörpadot és azon tárogattam meg stb... Most meg sikerült kialakítani egy egész jó kis termet. :) Pedig sose hittem volna, hogy valaha lesz..
2012. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!