Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek milyen szerelekeke...

Szerintetek milyen szerelekeket rakjak es a fegyver melyik reszere? Egy g36-rol van szo

Figyelt kérdés
Tudom hogy ugy kell ahogy nekem kezre esik de azert megkerdezlek titeket. Lámpa? Esetleg 45fokos vagy sima markolat. Tavcso vagy reddot stb

2015. márc. 1. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Játékon kérjél meg pár játékost hogy meg szeretnéd nézni az irányzékát, mert nem tudsz dönteni hogy milyet vegyél. Segíteni fognak.


Mindig olyat vegyél ami neked kényelmes.


Én speciel a holosight-ot szeretem, mögé egy billenthető távcsővel. Így 1X és 4X-es nagyításom is van.


[link]


Markolatnak egy behajtható, 45 fokonként rögzíthető markolatom van. (bokorban, susnyásban vissza lehet hajtani, így kevésbé akad el, nyílt terepen 90 fokban kihajtva jól meg lehet fogni, CQB-n pedig rövidebbre fogva 45 fokban magam felé hajtva kényelmes.


Lámpa pedig egy totál egyszerű, a replika oldalára felfogatva egy sima szerelékkel.


De ez a kombináció közel sem biztos hogy neked kézre fog állni. Én is próbálgattam többféle irányzékot és markolatot mire ez így összeállt.

2015. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!