Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tudnánk apukámmal 2-en...

Hogyan tudnánk apukámmal 2-en idén December 29.-én a Szilveszter Rallyra a Hungaroring belső területére? Sajnos zárt kapus lesz a nézőknek.

Figyelt kérdés
Eddig zsinórban 7× voltunk 2013-tól kezdődően, mindent tudok a versenyről. Idén csak Ring belső gyors lesz. Hogyan tudnánk bejutni?🤔

2020. dec. 12. 17:38
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
A rendezővel?🤔 Hát de én több 1000-ért nem akarnék.
2020. dec. 13. 14:27
 12/37 anonim ***** válasza:
Enyhe kifejezés a több ezer de ha nem ér neked ennyit akkor annyira nem is érdekel ez téged igazán.
2020. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Hát mivel 130 km-re lakok a Ringtől. Az úttal együtt nem ér annyit igen.
2020. dec. 13. 15:21
 14/37 anonim ***** válasza:
Szia! Én fotós vagyok, eléggé bent vagyok a körforgásban. Nem tudom milyen szintű fanatikus vagy, de ha az átlagnál picit nagyobb szurkolónak érzed magad, hagyd ki, és kövesd online. Ezzel a sportnak teszel jót. Hidd el, hogy veszélybe sodrod te is, és mindenki, aki a szabályok ellenére be akar jutni egy zárt kapus rendezvényre. Nem tudom mennyi idős vagy, de szerintem bele tudsz gondolni, hogy a rendező mennyire nem örül neki (anyagilag nyilván), hogy nem lehet ott néző. Egyébként Mikulás rallyn is hála istennek nagyon kevés néző volt, aki kint volt, az is pont ugyanannyira veszélyeztette a sport jövőjét, mint azok, akik mindenek ellenére ki akarnak menni. Üdv
2020. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Utolsó! 23 éves vagyok. Fotós vagyok és videós. Például az Eger Rallyn több mint 1000 fotót készítettem és 60 videót. Salgón vagy 100 videót. Szilveszter Rallyról sem jöttem még el 400 kép alatt.
2020. dec. 13. 19:40
 16/37 anonim ***** válasza:
Az rendben van, de amíg nincs mögötted egy médium, vagy egy vállalkozás, ami a nevére vesz, hogy DOLGOZNI tudj a versenyen, addig hobbifotós vagy, ergo néző. Ha lenne valós akkreditációd (ami egyébként pénzbe kerül nekünk is, amit sosem kapunk már vissza, versenyenként 10ezer forintról beszélünk am), akkor be tudnál menni.
2020. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Utolsó! Folytatjuk privátban? Hátha te tudnál nekünk segíteni bejutni. Komolyan be szeretnék jutni másodmagammal!!!
2020. dec. 13. 20:54
 18/37 anonim ***** válasza:

#17 Mondtam már ha ennyire akarod lefizeted a fejest, ha erre nem vagy hajlandó, csak a picsádat játszod.


Egyébként ha tudna is segíteni bárki, ne hidd, hogy ingyen megtenné...

2020. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 veterán vas ***** válasza:
83%

Eger 1000 fotó 60 videó..Salgó 100 videó.......bla-bla-bla.

Na ja, látatlanban könnyű dobálózni.

Különben ha valóban fotós/videós vagy, és -állítólag- érdekel a rallye. akkor miért nem akkreditáltál már?

Kedvedre publikálhatnál, szabad bejárásod lenne még a nézők elöl elzárt területre is, igénybe vehetnéd a média iroda szolgáltatásait, éves autó-belépőt igényelhetnél. Kérhetnél sajtóigazolványt, mellénnyel, hozzájuthatnál rendezői anyagokhoz, eredményekhez stb.


Miért nem ezt a hivatalos megoldást választod?

2020. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok hivatalos fotós. Telefonnal fotózok és videózok. És ez ígyis fog maradni. Na és amúgy meg nem kell elhinni semmit sem hogy hol miből mennyit csináltam. Én és az ismerőseim tudjuk és látják és ennyi!
2020. dec. 13. 21:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!