Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tudnánk apukámmal 2-en...

Hogyan tudnánk apukámmal 2-en idén December 29.-én a Szilveszter Rallyra a Hungaroring belső területére? Sajnos zárt kapus lesz a nézőknek.

Figyelt kérdés
Eddig zsinórban 7× voltunk 2013-tól kezdődően, mindent tudok a versenyről. Idén csak Ring belső gyors lesz. Hogyan tudnánk bejutni?🤔

2020. dec. 12. 17:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

"telefonnal fotózom..."


Nincs is több kérdésem.....

2020. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Szerintem se legyen. Szevasz!!! Amúgy nem kaputelefonnal és nem olyan minőségű képek. De mind1 is minek magyarázódok egyhatodán én neked 😂🤣😅
2020. dec. 13. 21:17
 23/37 veterán vas ***** válasza:

"én is az ismerőseim tudjuk, látjuk".

Aha, akkor ez valaki olyan magas szintű képalkotás lehet, mint a Kiszely Tüncike naptárfotói? :D

Én kérek elnézést, hogy profinak gondoltalak, és segítő szándékkal bátorkodtam leírni a legális utat.

2020. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Úristen 😂🤣😅 Aludjál inkább! Jó8
2020. dec. 13. 21:31
 25/37 anonim ***** válasza:
Figyi, akkor dobjuk félre azt, hogy fotózol, mert inkább nem fotózol, mint igen :D szóval legyél csak simán néző. Hogy tudsz bejutni úgy, hogy ne veszélyeztesd sem a rendezőt, se a rendezvényt, se a sportág jövőjét úgy, hogy még fizetned sem kell? Sehogy. Ez a szabály, ezt kell betartani, nem véletlenül van így. Ne haragudj, de nem segítenék bejutni sem, amúgy is, mint mondtam, 10ezer forint nekünk az, hogy akkreditáltként legyünk jelen, plusz 5ezer forint kaució. Az kettőtökre 20ezer lenne plusz 10 (amit végül visszakaptok) Üdv!
2020. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Utolsó! De fotózok, és nem telefonnal elmosódott képeket. Főként szervizparkban álló autókat fotózok amúgy. Pályán videózni szoktam.
2020. dec. 14. 15:43
 27/37 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣
2020. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 veterán vas ***** válasza:

Gondolom a szervizparkban odasettenkedsz a szerelők közé, és amikor nem figyelnek, nagyvonalúan nekidőlsz, vagy rákönyökölsz valamelyik versenyautóra. Aztán Apa gyorsan csinál egy klassz fotót. Na ebből van már egy gyűjteményed.

A srácok pedig rohadtul irigyek rád a suliban.

Ez egy kiskölyöknél még elmegy, de 10 év fölött már gáz. :D

2020. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Utolsó: rohadtul rosszul gondolod, viszlát!
2020. dec. 14. 21:00
 30/37 veterán vas ***** válasza:
Valld be, hogy beletrafáltam. :D
2020. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!