Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 éves lány vagyok, szeretnék...

14 éves lány vagyok, szeretnék megtanulni bmx-ezni. Karácsonyra kapok egyet. Mennyi idő alatt lehet megtanulni, a könyebb trükökkel együtt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem bmxezik pár barátom, köztük a párom is csinálta. ahogy észrevettem, napi 4 5 óra gyakorlással 5 6 hónap után jöttek bele a lazább trükkökbe (pl hátra fele menni, kormányra ülni és és hátra fele menni, ugrani stb). persze vannak olyan türkkök amiket már hetek múlva fogsz tudni.

könnyebb, ha összeverődsz valami társasággal, egyedül hamar unalmas lesz, és persze elkél majd a segítség. az sem mindegy hogy flatland-ezni akarsz vagy street bmxezni, bár kinek melyik megy könnyebben.. youtubeon vannak jó kis tutorialok, bár gondolom már nézted. ne siettesd a trükköket majd, légy türelmes, ha nem megy hetek múlva, hónapok múlva fog menni, persze ha kitartóan csinálod.

2008. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

én is lány avgyok és bmx.ezem :)

úgy 5 hónapja. :) alap trükk a bunny hop :) azt ha fogod tudni,akkor is gyakorold ,mignem jó nagy lesz :) vannak trükkök amiket naponta kéne gyakorolni és meglesz 1-2 hónap múlva :) pl: 180,meg ilyesmik ...de attól függ,h. street-elni akarsz vagy dirt? hm? :) ezt ird meg.ha dirt,akkor nem kell semmi extra trükk,csak azt kell gyakorolni,na meg amit a levegőben fogsz akarni :) ha street akkor tényleg naponta gyakorold,fakie,180, majd 1x 360 :D , manual,no hand,no foot na de ezt sok lenne felsorolni .sok sikert nekem mennek :)

2008. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
hülyeség ,h. a hátramenést aminek a neve a fakie,az 5-6 hónap.én lány vagyok én irtam az utolsó előttit is,nekem az ment 1 hét után és nem gyakoroltam max 2 órát.szal az függ,h. milyen ügyes vagy,ha valamit akarsz tudni ird meg én válaszolok és leirom az e-mail cimemet :)
2008. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
2008. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! arik vagytok!

hát én street-elni szeretnék, mert vhogy az jobban teccik mint a dirt:P

lenne még egy kérdésem..

sok teszt oldalon olvastam, hogy hamar tökremegy néhány bmxnél a kerék, a gumi, a kormány meg stb..

ez mindegyik fajtánál így van..vagy csak az olcsóbbaknál??:P

mert nekem egy mongoose-om lesz, és arról azt olvastam hogy egész jó, de valaki meg azt írta hogy nem annyira.

a válaszokat előre is köszi!!:)

2008. dec. 1. 22:33
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

én vagyok a második és a harmadik válaszoló :) na szóval

LOL mindenki aki elkezdi az mongoost vesz? :D am az a bicaj csak kezdésnek jó.és haolya haverjaid vannak,akik olyan kezdegestősek vagy vlmi :D akkor cikizni fognak, nem azért mondom :) csak segiteni akarok...amint megtanultál,vegyél majd újat...ja és igen minél olcsóbb,annál szarabb :P ...de túl drágát se vegyél,mert azokon már olyan dolgok vannak,amiket olyan széttörhet aki nem tudja a trükköket csak a bmx.et zúzza vele. na ennyi asszem :)

2008. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
65%
MICSODA LÁNYOK! KIRÁLY!
2008. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A Mongoose nem olyan jó,mert nagyon nehéz a váz!Azt csak kezdőknek ajánlom!
2008. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

igen az csak kezdőknek..amúgy meg nem nehéz 13 kiló az nem sok.

ha 10 kilósat akarsz,akkor jó mélyre kell nyúlnod a pénztárcádban.

2008. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Azzal kezdte a kérdését, hogy "szeretnék megtanulni" ami erősen arra utal, hogy kezdő. Ezek után mit kell sírni?
2008. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!