Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért rak az edzőm 3 évvel...

Miért rak az edzőm 3 évvel kisebb gyerekkel thai box edzésen?Visszafejlődhettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az lenne a bajom hogy az utolsó 2 edzésen mindig egy 3 évvel kisebb gyerekkel rak össze és szerintem ez így is marad ahogy látom és ez kicsit zavar engem mert nem az én kategóriámba tartozik,kb 45 kg lehet és 13 éves én meg 16 és 65 kg.Másfél éve thai boxozok az utolsó fél évben mindig haladó szintű edzőtársakkal rakott össze,ugyanannyi evesekkel mint én vagy nagyobbakkal.

Lehet hogy én fejlődhettem vissza vagy ezzel szerintetek mit akar elérni az edzőm?

Tippeket,ötleteket várnék,minden választ felpontozok ha korrekt!:)

16/F



2021. jan. 11. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ezt innen lehetetlen megállapítani, lehet, hogy a 13 éves fejlődését akarja ezzel segíteni. Az edződ biztosan érti a dolgát, ne aggódj ilyeneket, felesleges. :)
2021. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneken* elírtam
2021. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Én is arra gondoltam, mint az első válaszoló. Volt, hogy engem is összerakott kezdőkkel, hogy segítsek.

L

2021. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fsms ***** válasza:
100%
Miért nem beszéled meg vele nyíltan ? Mond el pontosan neki az elvárásaidat, problémáidat , kérd a segítségét , keressetek megoldást közösen.
2021. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!