Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen tapasztalatod/élményed...

Milyen tapasztalatod/élményed van a Sas-Útról (Orla Perc)?

Figyelt kérdés

jöhetnek linkek beszámolókkal, észrevételek, tippek, bármi...mert minél többet akarok tudni róla, hogy legyen egy összehasonlítási alapom. köszi előre is! ;)

*

az én rövid összefoglalóm az, hogy egyértelműen minden szabadon túrázható magas-tátrai csúcsot vert nehézségben és technikailag. legnehezebb része számomra a Kis-Zerge és Zerge-csúcs közötti szakasz volt, az ereszkedős szakaszokon. technikás volt a Zerge csúcs utáni kémény is, de szellemileg jobban azt. éreztem, hogy kellett volna egy könnyebb ferratás edzés a gyakorlott mászó mozdulatok végett, de örültem, hogy a kis feszkómat féken tudtam tartani ez idő alatt és nem okozott nagyobb gondot a teljesítésben.

Zakopaneból indultam neki hajnalban és 17 órával később vissza is értem oda.

eddigi legjobb élményem az út és szeretném bővíteni tudásomat a nehezebb magas tátrai csúcsokkal :)



2021. febr. 4. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos mégnem voltam ott (sok mas helyne a Tátrában igen), viszont visszatart za, hogy nehéz olyankor menni, amikor nem hatalmas a tömeg.
2021. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem ellenkezőjét akartad írni mikor sokan vannak a hegyen? :)

jobban kell figyelni és várakozási idő is megnyúlik

2021. febr. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!