Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek a diéták hogyan szoktak...

Nektek a diéták hogyan szoktak sikerülni? Pozitív/negatív élmények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt elsősorban makrók arányára, a kaja időzítésére, edzés típusára.


Másik kérdésem az edzésemre vonatkozna:


Most AB edzést csinálok szálkásítás közben nagy súlyokkal, A napon mell-váll-hát, B napon láb-kar, mindkét edzés kétszer van egy héten. Eddig úgy tűnik, hogy nálam nem működik rosszul ez a felosztás, az erő marad, nem érzem magam gyengébbnek, csak lassan kezdem megunni ezt, mert már tömegelés alatt is így edzettem. Gondoltam egy másik edzésfelosztásra, 4 napból állna. Mell-bicepsz, láb, pihi, váll-tricepsz, hát. Ezzel csak annyi lenne a baj, ha egyáltalán baj, hogy hetente egy izom csak egyszer lenne edzve. Nem veszítenék ezzel több izmot? Tartanám a nagy súlyokat. :)



2018. máj. 31. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:

80kg vagyok, makroim igy neznek ki most(nem natural)

feherje 200g.

ch 250g.

zsir 30g.

a ch, zsir folyamat valtotozik,valamikor magasabb a zsir bevitelem alacsonyabb ch mellett es forditva, es idoszakos bojt is megy(IMF) elso etlezesem pontban 11:30kor van, utolso 8:50-9:30kozott(este)

Azt vettem eszre,hogy igy nem puffadok, es nem vizesedek.

naturalban meg kb ugy ment a feherje(77kg) voltam hogy 130g feherje es a ch zsir meg jott hozza kb 2000kcal-ig.

Az edzest meg hat probald ki, amugy is erdemes folyamat valtoztatni az edzeseket, en altalaban amikor leerek a terembe akkor dontom el,hogy adott izomra milyen gyakorlat megy.

2018. máj. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg változtatni ha így fejlődsz.
2018. máj. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlodDrunk ***** válasza:

Nálam semmi extra,tömegelni 5-6g ch,2g fehérje 1g zsír szoktam,néha van hogy több zsír megy.


Diétában csak csökkentem a zsírt,ch-t aztán kész,zsírban 1 alá nem szoktam menni,inkább kevesebb ch,de ez egyéni.


napi 4-5x kajálok semmi időzítés stb.


Edzésben általában teljes testes,van mikor váltok 4napos push-pull-legs-re vagy 5napos osztottra,utóbbit max 1hónapig,utána szoktam ált 1 hét pihit tartani.



22F/185/90kg

2018. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!