Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 18 éves korban késő elkezdeni...

18 éves korban késő elkezdeni motocross-ozni, ha versenyezni akarok?

Figyelt kérdés

Ha rendesen aktívan edzenék rá, minden héten 2-3 alkalom pályán való motorozás, heti 2-3 erőnléti edzés (súlyzózás, futás, biciklizés stb), szerintetek így még lenne esélyem egy jobb szintet elérni? Nem akarok valami országos bajnok lenni aki külföldi versenyekre is jár, csak jó lenne egy olyan szintet elérni, hogy amatőr versenyeken magabiztosan indulhassak.

Egyébként van már 3 év tapasztalatom enduro mountain bike-ban, tehát az egyensúly érzékem már nagyon jó, nagyon sok tapasztalatom van azzal kapcsolatban, hogy milyen terepen gyorsan menni, mikre kell figyelni stb, és ugratásokkal is van egy kis tapasztalatom.

Szerintetek érdemes lenne belevágni így ennyi idősen?


2021. febr. 19. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem késő elkezdeni,akárhány éves az ember.Öreg emberek is belevágnak olyan dolgokba,amit fiatalabban még nem csináltak,de éppen idősebb korban gondoltak rá,hogy ezt ők még ki se próbálták,viszont nagyon érdekli őket és belevágnak.Neked még jó is,hogy 18 vagy.
2021. febr. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amatőr, fél amatőr versenyeken, ahol a versenyzők a saját pénzüket teszik bele a buliba, nincs megkötés, hogy mennyi idős korban kezdjen versenyezni (akkor, amikor anyagilag bírja a versenyzéssel járó kiadásokat)

A többi meg kiderül a versenypályán, nem filléres sport, a rendszeres versenyzés irdatlan pénzeket el tud vinni, nem a korod számít, hanem a pénztárcád.

2021. febr. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nem késő, ezzel az edzéssel verhető az amatőr mezőny, ha birod anyagilag 18 évesen....

Elvégre azért amatőr, mert azok ennyi időt, energiát stb. nem tesznek bele, mint amennyit te bele akarsz tenni, egyszerű hobbisták, kezdő motocrossosok vannak...

2021. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én vajdasáhi vagyok, egy olyan faluban élek ahol elég sok krosszmotoros van rajtam kívül. Az egyik 8 évesen combcsont törést szenvedezt ha jól tudom és abbahagyta. 18 évesen újra elkezdte és most MX2 Szerb országos bajnok.
2021. nov. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!