Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kinek van a Kempoban tapasztal...

Kinek van a Kempoban tapasztalata? Valóban van benne hatékony ütés rúgás és földharc? Van e különbség a Kempo és a Zen Bu Kan Kempo között?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 15:02
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy küzdősport témában már nagyon sok kérdés van feltéve. El kezdtem olvasni máshol a kommenteket, de nagyon hamar abba hagytam, mert azt láttam, hogy személyeskedő vitákba torkollott. Az a kérdésem, hogy a nagy veszekedők ne írjanak ide, csak olyanok akik valóban éveket foglalkoztak ezzel a sporttal. A kulturált válaszokat ellőre is köszönöm. Trollok kíméljenek.
2021. febr. 19. 15:06
 2/25 anonim ***** válasza:
44%

húúú! felettéb érdekes kérdés, érdekes komment.

szokj hozzá ehhez barátom. kempós kérdés is volt már ezer. ha visszaolvasgattál az oldalon akkor te magad is láthattad.

mit vársz a kérdezőktől és a kommentelőktől? gyakorlatilag minden második kérdést ebben a témakörben ugyanaz a személy írja ki különböző profilról, azzal sem törődvén hogy amit csinál többszöri figyelmeztetés ellenére az 2019-es jogszabályok szerint bűncselekmény. célja a provokáció és a hergelés.

a kommentelők egyharmada még a mai napig az istenek stílusának tartja a wing tsunt, a krav magát és az ehhez hasonló pénzlehúzásokat. az sem érdekli őket hogy az elmúlt években mind az oldalon mind a valóságban milliószor bebizonyosodot már ezen stílusok átverése. a másik harmad annyira rá van gerjedve az "önvédelem" témakörre mintha Afganisztánban élnének. az ilyen emberek jobban tennék ha nem a sorozatok és a facebookon megosztott kamu videókból vonnának le következtetéseket a valósággal kapcsolatban. van egy harmadik harmad is szerencsére akik reálisan látják a dolgokat. ők objektíven és tényszerűen leírják a dolgokat. rájuk érdemes odafigyelni.

2021. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Olvastam néhány kommentet ebben a témakörben és megdöbbentőek voltak és remélem ide csak olyan ember ír aki évek óta foglalkozik a kempóval. Hergelők és trollkodók véleménye nem érdekel. A kérdést nem azért tettem fel, hogy emberek egymásnak essenek. Szerintem lehet a kérdésre normálisan válaszolni, aki meg nem tud az keressen magának más elfoglaltságot.
2021. febr. 19. 16:39
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt íród, hogy máshol hergelés folyik és ez bűncselekmény. Mi közben ide jöttél és elkezdted pénzlehúzásnak nevezni a wing tsunt, a krav magát. Tehát Te magad is hergelsz mert esetleg ide jönnek wing tsunt, a krav maga művelői és máris kezdődik a cirkusz. Erre semmi szükség. A kérdés csak a kempóra vonatkozik. Javaslom maradjunk kizárólag annál. Még pedig olyan válaszolók részéről akik évek óta művelik a kempót.
2021. febr. 19. 16:51
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a kenpot a valóságban kint az utcán szinte lehetetlen használni
2021. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%

jó azért annyira ne támadj meg haver :D

nem a hergelés bűncselekmény. Tudtommal ilyen tételt nem rögzít a BTK. a csalás és megtévesztésre vonatkozó törvénykönyv paragrafus változott az elmúlt években, ami már érinti a különböző közösségi oldalakat és fórumokat is. most már ezért felelőségre vonható valaki és szabadságvesztéssel is büntethető.

2021. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a jogi dolgokat. Ha lesz valaki aki éveken át foglalkozott a kempoval és korrekt válaszokat ir azt szívesen olvasom,de a többi dologgal nem foglalkozom. Kifejezetten Kértem az elején, hogy ne legyen ugyanaz mint máshol. Nem érdekelnek a különböző sportágak közötti civakodások. Olvastam már ilyeneket és legalább itt ne legyen ilyen.
2021. febr. 19. 18:59
 8/25 anonim ***** válasza:
22%

Nem lesz itt olyan, vagy csak nagyon kicsi eséllyel. Te magad menj le minden edzésre és próbálj ki mindent, aztán majd meglátod, hogy mi működik, mi nem. Ennyi. Ráadásul Kempo edzésen tudsz beszélni azt évek óta művelő emberrel.


Egyébként ha olvastál kérdéseket és válaszokat a Kempoval kapcsolatban, akkor mégha megy is a sértegetés, Sincere Fist, Korbács és Rozsda Sárkány tényeket közöl. Ha ezek közül valamelyik is azt mondta, hogy a Kempo jó, akkor a Kempo jó. Ha azt mondták, hogy nem jó, akkor nem jó. Ilyen kegyetlen egyszerű a képlet.

2021. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Egy baratom kempozik. Nagyon gyors! Multkor mutatort fojtast. Olyan gyorsan csinalta. Van foldharc foldrevitel minden.


De az utcara a klasszik box a legjobb. (En boxra jarok. Elotte jartam eveket krav magara:szet se er. Mma-ra: ott utni nem tanitanak meg. De ott mindenki brutal modon utott es verskedett. Kb csak rosszeletuek voltak,akik az utcan is verekednek. Sajnos gakirlat teszi a mester 😁😂

2021. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A kempo az elég kevert stílus van benne minden, kb alloharc 70% a foldharc pedig 30. Nyilván egy csak birkózó vagy judos megveri őket testharcban, a csak boxolo, vagy kick boxos megveri őket alloban, mivel nem egy harci stílusra összpontosítanak, viszont az allojuk jobb mint a foldharcuk. Ha utcára akarod akkor megállja a helyét, viszont előttem ellentétel utcára 1 v1 reális küzdelemben a birkózás és a Bjj viszi a prímet
2021. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!