Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hi 20000Ft ért vennék egy...

Hi 20000Ft ért vennék egy airsoft pisztolyt! Kuldok egy linket az szerintetek milyen? Gázosat szeretnék de nem gagyit segitseg

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 13. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Meglepő hogy nem írták oda hogy milyen gyártmány. Úgy látom hogy más pisztolyoknál KJW gyártmányrol beszélünk. Ha ez a beretta is KJW, akkor annyit tudok róla, hogy a tár szériahibás szokott lenni. (ereszt)

Ha nem kjw, akkor is érdemesebb inkább kicsit drágábbat, de jobbat venni. Ezt az oldalt meg szerintem hanyagold, mert nem sok infót adnak a fegyverről, amiből nekem az jön le, hogy nem is nagyon érdekli őket.

Nézz fel taiwangun.com-ra vagy airsoftpro.hu-ra vagy combat-zone-ra.

Üdv.

2021. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, szerinted milyet vegyek ami 20000ft maximum és viszonylag jó gázos? Nem árt ha fém
2021. ápr. 14. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia ismét!

Az a helyzet hogy ilyen olcsón sajnos nem fogsz taláni. A fém szánas pisztolyok 35-40 körül kezdődnek még külföldi oldalakon is, ráadásul még házhozszállítás is van legalább 3-4 ezer. Szóval inkább gyűts még egy kicsit mielőtt vennél egy gagyit. Műanyag szánas se feltétlenül rossz amúgy, nekem van egy ASG CZ P-09-em, ami műanyag szános és teljesen jól bírja. De ilyet se lehet 20-ért szerezni max használtan. De használtan tuti nem vennék :D

Üdv.

2021. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!