Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ilyen esetekre melyik küzdőspo...

Ilyen esetekre melyik küzdősport megtanulása ideális?

Figyelt kérdés
Tegyük fel az emberbe belekötnek az utcán és csak "leszerelni" akarod a támadót, nem feltétlen sérülést okozni. Nem hiányzik a rendőrségre járogatás egy törött orr miatt. Szóval csak a földre vinni, lefogni úgy hogy ne tudjon szabadulni.

2021. máj. 22. 09:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

10.-nek.


Hiszed vagy sem, anno Boszniában voltam ilyen helyzetben, alul. Ráment 2 fogam, meg az orrom, de leszállt a szerb rólam. (Igaz kaptam segítséget. [link]

2021. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Marmint milyen helyzetben?
2021. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Jaa ertem mar bocsi olyan helyzetben amit irtam okes:) Enis rengetegszer haritottam mar el agressziv verekedoket a haromszogfolytassal, elernyednek, ilyenkor ki tudod huzni oket a tomegbol. Es nincs rendorsegi ugy, se latlelet semmi. Nyilvan azert ez is veszelyes tud lenni, mert ha nem engeded el sokaig, meg is fulladhat...
2021. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
34%

Te rendőr vagy? Vagy kidobó? Vagy Kuvaitban élsz?

Nem beszólni akarok, hanem tényleg kíváncsi vagyok arra, hogy hol futsz bele ilyen rengetegszer verekedésekbe, tömegbunyókba, késelésekbe?

Csak mert egy átlag embernek (amilyen a kérdező is) a legnagyobb utcai balhéja az élete során, ha a téren odamegy hozzá egy narkós roma, és letarhálja cigivel. Ennek extrémebb esetek nagyon ritka esetben fordulnak elő, és akkor is főleg Borsod és Szabolcs sötétebb vidékein. Azért nem túl életszerű, és nem túl gyakori a mindennapokban a fegyveres támadások, és a bandaháborúk, úgyhogy nem hiszem, hogy ez a kérdés a megfelelő platform arra, hogy az ilyen szélsőséges eseteket kibeszéljétek, mert nagyon abszurd irányba viszi a beszélgetést.

2021. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

14.-nek.


Belefuthatsz még te is sajnos. Tudod: [link]

2021. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
14 es, igen Kidobo melokat csinaltam meg virus elott, ezert is irtam csak is sajat tapasztalatombol amiket en tapasztaltam. De elozo hozzaszolasomba irtam is. 4 eve csinalom, olyan huu de nagy verekedes hala istennek nem volt meg, de voltak azert, es epp ezer irtam hogy a bjj egy nagyon hasznos rendszer ha kitarto vagy benne. Tapasztalat:)
2021. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#14


Abban az utolsó istenháta mögötti faluban amiben lakom évente 3-4 súlyosabb bűncselekmény van. Késelés, félholtra vernek valakit, csoportos brazil támadás stb. Szfváron is nem győznek a rokonok panaszkodni, hogy a cickányok miatt a lány gyereket nem merik kiengedni a pályaudvar és környékére. Egyáltalán nem olyan rohadt jó hely ez a magyarisztán.

2021. máj. 22. 17:07
 18/26 anonim ***** válasza:
Sajnos a ciganyokkal az a baj, hogy csapatosan jonnek, vagy ha nem is, mindenkepp legtobbjuknel ott a boko. Egyik sem fogja elismerni ha netan egyiket lecsapod, vagy levered, utana tobben hajtovadaszatot fognak ellened inditani, sajnos ok nem ismerik el, hogy ha valaki jobb erosebb naluk. Epp ezert kotekednek csakis tobben, vagy ott van naluk a kes sunyin, mert biztosra akarnak menni. Egyet hiaba versz le, radjon utana 50...
2021. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

18

Mindjárt jön 3,2,1:

"azé mondod ezt,mer' rasszitá paraszt vagy"

meg:

"duguj el"

2021. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Jaja, boksz. Lecsapod, otthagyod, nincs rendőrségi ügy. Így működik a világ. Biztos nincsen 20 térfigyelő kamera ott, meg 10 járókelő, aki videózza, hogy bokszolgatsz."


Persze, ott támadnak majd meg meg provokálnak, ahol 20 térfigyelő kamera van (Magyarországon összesen nincs ennyi, sok volt a CSI, ugye?) és 10 járókelő. Meg átlag ember ellen egy boxoló nem "boxolgat", hanem megblitzeli egy pofonnal, amit senki nem lát és annyi volt.


Dehát mit várok egy olyantól, aki filmekből nézi a válságot. :)

2021. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!