Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez az edzésterv, és ahogy...

Ez az edzésterv, és ahogy csinálom jó? ( gyúrás )

Figyelt kérdés

Mellre és bicepszre szeretnék gyúrni.

Mell : Fekvenyomás : 4x12 --> 40kg

Tárogatás fekve padon : 4x12 --> 2db 10kg

Fekvenyomás kézi súlyzókkal : 4x15 --> 2 db 10kg

Tárogatás gépen : 2x15, 2x14, 1x10 --> 20 kg


Bicepsz : Kalapács bicepsz : 4x18 --> 2db 10kg

Francia rúddal : 4x12 --> 20kg

Húzódzkodás szűk fogással :4x5

Váltott karral egykezessel : 4x18 -->2db 10kg


2010. aug. 24. 22:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem hazudok te kib4szott köcsög. Amióta elkezdtem rengeteget olvastam utána 9kg híztam izomban. betartom a napi fehérje és szénhidrát bevitelt. rengeteget edzek és erre a két testrészre ezeket a gyakorlatokat csinálom (persze nagyobb súlyokkal. úghogy bekaphatjátok a faxomat és kinyalhajtátok a se6gemet mert nem miattatok fejlődtem ennyit
2011. jan. 2. 21:20
 12/21 A kérdező kommentje:
nem utána hanem azóta.
2011. jan. 2. 21:21
 13/21 anonim ***** válasza:

akkor meg minek kérdezgetsz ilyen dolgokat???? mi az, hogy jó-e???


elárulom, hogy nem jó


A kétféle tárogatás az szinte ugyanaz, csináldd csak a szabadsúlyosat. Fekve meg nyomj vagy egykezesekkel, vagy kétkezessel, a pad dőlésszögét állíthatod, ahogy tetszik.


Bicepszre sok a 4 gyakorlat, kezdő szinten nem is kell külön bicepszezni, a hátedzés éppen elég neki. Ha minden képpen akarsz, csak egykezes súlyzóval dolgozz, csinálj egy szupináló bicepszgyakorlatot, meg egy kalapácsosat vagy fordított fogásút és kész. Ha nem tudod, mi a szupináció, a Google segít.


Na ennyi, ha olyan nagyon tudod, akkor ilyen alap kérdésekkel miért ba.sz.od fel mindenki agyát...

2011. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
a kérdészt közel 5 hónapja írtam. Ezért mondom hoyg azóta rengetedet tudtam meg a testépítésről.
2011. jan. 3. 20:17
 15/21 anonim ***** válasza:
helyes, ezt már szeretem hallani!
2011. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
na én vagyok a kérdező :D most 89 kg vagyok mióta edzek 16 kg izmot szedtem fel :D mindenkinek sikerülhet ha akarja :D
2012. júl. 23. 12:02
 17/21 anonim ***** válasza:
gratulálok! persze, hogy sikerülhet, testépítésben semmi nehézség nincsen... élvezet és szórakozás az egész, ha pénz és idő van, megy simán...
2012. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ja, és remélem, hogy okosodtál is sokat, mert a 2010-es színvonalad szánnivaló volt...
2012. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

nem, csak mellre és bicepszre híztam 16 kilót... :D

Nyilván rengeteget tanultam, 17 évesen nem tartom ezt az eredményt olyan rossznak de a kajára jobban oda kéne figyelnem.

2012. júl. 24. 19:47
 20/21 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt a szánnivaló szót nem használnám... mert mindenkinek el kell kezdeni valahol, senki sem születik úgy hogy mindent tud. Nekem mindig azt mondták hogy beesett (cipész) mellkasom van és hogy miért nem sportolok valamit meg hogy vézna a karom... Ha egy 20 éves írja a kérdést az már ciki de ha egy 14 éves az szerintem inkább becsülendő. Még ha böszmeséget is ,de akkor is szeretne valamit kezdeni az életével ,ami hasznos és egészséges.
2012. júl. 24. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!