Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen magas hegyet lehetne...

Milyen magas hegyet lehetne megmászni?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel,hogy bármilyen magas hegy rendelkezésre áll pl a Himalájában.

Mi lenne az a magasság,amelyet az ottani körülmények között meg lehetne mászni palackkal,vagy anélkül..?


2021. jún. 4. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A legmagasabb hegy, a Mount Everest is meg lett mászva. Többször is. Ergó ki van maxolva minden achievement, szóval nem értem a kérdést. De röviden a válasz: bármekkora hegyet meg lehet mászni.
2021. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pontosítok:


Mi lenne az a maximum magasság,amelyet meg lehetne mászni?

Nem vagyok szakértő a témában,csak úgy megkérdeztem,de szerintem van maximum magasság.Tudtommal a halálzónában nem lehet akármeddig tartózkodni.Pl 15000 méteres hegynél 7000 méter a halálzónába esik.A másik a hőmérséklet,szél,ilyesmi.Nem hiszem,hogy sikerülhetne,de nem tudom.

Mégegyszer írom,tegyük félre,hogy nincs ilyen magas hegy a Földön,meg hogy lehet,fizikailag ki se tudna alakulni.A kérdés elméleti!

2021. jún. 5. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, arra gondolsz, hogy a Marson például van egy 20 km magas hegy, aztán egy akkora hegy mászható lenne-e a Földön? Hm. Na, ez már érdekes. Egyébként tuti lenne valaki akkora állat, hogy megcsinálná, ha beledöglik is. :D
2021. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen.Tehát mi lenne az a magasságú hegy,amit meg tudna ember mászni itt a Földön?

10-12km?

Ennél több szerintem nem menne,de én csak fotelből mászok hegyet,így fogalmam sincs.

2021. jún. 5. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!