Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Semmi esélyem ha megtamadnak,...

Semmi esélyem ha megtamadnak, ne dőljek be semmiféle krav magás hülyeségnek igaz? PICI LÁNY

Figyelt kérdés

Amit kell tudni rólam: Nem egy jó környékre költöztünk, a keletihez és sokszor estig elhúzódik a foglalkozásom ezért muszáj lenne valamit tanulnom, de számomra hihetetlennek tűnik ezeknek az önvédelmi rendszereknek a hatásossága esetemben. Merthogy 156 cm vagyok és 47 kg. Barátnőm jár önvédelemre ezért elhívott magával. Hát nem tudom. Azt edző szerint ha jól csinálom akkor egy nagy állatot is leviszek a földre.

Ez nettó baromság, hogy lehet képes így hülyíteni valakit?


Így is szorít a napi beosztásom, érdemes időt szakítanom az önvédelmi órákra?


2020. szept. 9. 20:16
1 2
 1/11 MadSeal ***** válasza:
100%

A tökre támadáson kívül nem nagyon tehetsz mást, esetleg annyit segítenek edzésen, hogy kicsit megszokd a helyzetet, gyakorolgatják veled a szituációt, persze ez messze áll az igazi éles harctól.

Szerintem ilyen fizikai paraméterekkel tényleg nincs sok értelme, inkább legyen nálad mindig gázspréj jól elérhető helyen, vagy egy kis szintetika, váltságdíj gyanánt.

2020. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, nem vagyok rossz kislány, vallásos a családom, apám megölne.
2020. szept. 9. 20:30
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Hát ha olyan hülye vagy, hogy mégcsak önvédelmet se tanulsz, akkor ja, nem sok az esélyed.
2020. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb amatőr önvédelmi technika állítólag a gyors futás. A profibbak először lefújják a támadókat valamivel, aztán futnak gyorsan.
2020. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kutya és önvédelmi eszközök, például gázspray. Mást nem tehetsz, jól látod, hogy marhaságok az önvédelmi edzések, főleg a krav maga meg ezek. Ha nagyon akarsz valamit tanulni, akkor box, de akkoris elsősorban kutya és gázspray.
2020. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legyen nálad egy vacak kamu mobil és egy kamu pénztárca egy kis apróval. Ha bármit követelnek tőled (pénz, telefon), ezeket vedd elő, és DOBD LE A FÖLDRE, ne add oda nekik. Aztán pucolás ezerrel. Inkább futni tanulj sokat, mint verekedni.
2020. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most kezdує el fiatalon és minimum tíz évig tanuld az nem mondom hogz krav magàt. (Egyébként szerintem te vagx az aki naponban a karate volt a rögeszméje, hogz a lànz feketeoves 165 cenit és 55 kiló, hogz megtudnà e vedeni magat)
2020. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Csak a wing tsun!!!


Ki tudod vele pucolni a keleti környékét!!

Haverral szept eleje óta nyomjuk, mint életforma heti 2 edzessel.

2020. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Krav maga az tényleg kamu, meg a wing tsun is. Küzdősportok a jobbak.
2021. nov. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

8/9-es rajtad is látszik, hogy mekkora delúziósok a kamuharcművészek. Kipakolni a Keleti környékét ezzel a kamuval?


Életforma heti két edzés? Az élsportolók napi 6 órát edzenek akár, vagy többet, plusz oktatóvideók nézése, szponzorok, sportorvosok, stb.


Amúgy 33/F, és brazil jiu-jitsut nyomok.

2021. nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!