Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szöges kerítést/szögesdrótot...

Szöges kerítést/szögesdrótot mivel érdemes letakarni, hogy átmászhatóvá váljon?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 23:33
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
43%
Felmászik a kerítésre, fotóz, lemászik, hazamegy. Nem tett tönkre, nem rongált meg semmit. Nem vandalizmus.
2021. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%

11-es nem felmászni akar arra a kerítésre hanem átmászni akar rajta, na onnantól hogy átér onnantól magánterület sértés.

Mellesleg építkezéseknél okkal kerítik el néha nem átlátható kerítéssel a területet, lévén sok olyan építőanyag/gép/szerszám van a helyszínen ami jó rálátással csábító lehet a tolvajnak. Ha nem látják direktbe jóval kisebb az esélye hogy megpróbálják ellopni.


Na mármost ha bemegy vagy csak a kerítésről fotóz és meg is jeleníti valahol a fotókat,onnantól az átláthatatlan kerítést mintegy semmissé teszi.


Nem is beszélve ha bemegy és meghal mondjuk belesik egy 3m-es bevasalt gödörbe akkor az min 1 nap helyszínelés addig meg áll az építkezés...


Ezenfelül a felmászással is okozhat károkat eltörheti a kerítést/megrepesztheti azt.


És mielőtt azzal jönnétek hogy jó dehát erre kicsi az esély, meg amúgysem biztos hogy tönkreteszi ,gondoljatok bele, ti örülnétek neki ha a kocsitokon házatok tetején vagy csak az ebédlőasztalotokon mászkálnának vadidegenek, lévén nem biztos hogy kárt okoz benne?



És plusz 1 ha az én építkezésemen látnék meg egy illetéktelent mászkálni automatice arra gondolok hogy betörő/tolvaj, és biztos hogy ijedtemben lecsapom, mielőtt ő csapna le engem...

2021. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%

Ajh, könyörgöm tanuljatok már meg olvasni!


"Közeli építkezésre szeretnék bemaszni, es csak felmenni a tetőre fotókat csinálni, mielőtt bárki félreértene."


Nem a kerítésre akar felmászni, hanem be akar mászni az építkezésre, fel egyenesen a még nem kész épület tetejére! Ennyire nehezen megy egy két embernek a szövegértés?

2021. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem érted, hogy egy félkész házban, a tetőn mennyi kárt tud okozni egy egyszerű ember is, simán csak azzal, hogy mászkál.


Nekem pl. volt az erkélyemen egy vízzáró réteg. Úgy néz ki, mint egy vékony kék festék. Ennek száradnia kell, erre jön a többi. Az a célja,(az én esetemben) hogy az alattam lakó szomszéd akkor se ázzon be miattam, ha az én erkélyemet mossa az eső.

Na, ha ez a festék csak megkarcolódik, az egész semmit nem ér, nem szigetel. Még rálépni se kell (nem is szabad). Elég elejteni egy kiskalnalat, oda pottyan, megkarcolja, vége. Kezdheti előről a mester. Tényleg érzékeny.

És ez csak egy példa volt.

Érted már?

Azt hiszed csak téglák, de ezek az anyagok kötnek, pihennek, egy ilyen "fotós" meg bőven tud anyagi károkat okozni.

2021. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok :D
2021. aug. 8. 21:10
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
14-es ez felesleges kör volt, ha nekem szántad (#13 vagyok), nem is arra céloztam, nem is írtam olyat, hogy normális dolog bemenni egy félkész épületbe. Hanem arra írtam, hogy egyesek itt azt hiszik, hogy a kérdező szimplán a kerítésre akar felmászni és onnan fotózni, holott ő maga is leírta, hogy be akar menni az épületbe! :)
2021. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hehe
2021. aug. 9. 00:59
 18/22 anonim válasza:
Rajta, kérdező, de ahogy a többiek írták, mennyi veszélynek vagy kitéve, akaratlanul is mennyi kárt tudsz okozni, így hát csak óvatosan! Várjuk a képeket.
2021. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást 😏 #7 #13
2021. aug. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Szívesen 😏
2021. szept. 1. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!