Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha meg akarok tanulni spárgázn...

Ha meg akarok tanulni spárgázni, akkor hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
És ez nem rossz tulajdonképpen, hogy megnyúlnak a szalagok vagy inak?
2010. szept. 1. 16:42
 1/7 anonim válasza:
nem rossz,de nem szabad hirtelen,vagy nagyon megerőltetni őket,mert akk elszakadhatnak,és az nagyon fáj.fokozatosan kell elkezdeni nyújtani.napról napra.de az egyénfüggő h vki milyen gyorsan lazul ki.én pl 5hónapja jártam táncra és simán megcsináltam(de azelőtt se jártam semmire,táncon se nyújtottunk sokszor)viszont vannal táncostársaim akik nem tudják,pedig évek óta járnak.ők így jártak,ezt örökölték:)
2010. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Kezdésnek állj terpeszbe.
2010. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem mindenki tudja megcsinálni.Meg is sérülhetsz ha erőlteted.Egyébként miért akarod megtanulni?Ez a trendi?Én jól el vagyok egész életemben spárga nélkül,és nincs hiányérzetem emiatt.A spárgát mint zöldséget meg utálom.
2010. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül akarom megtanulni, de még senkitőlse halottam, hogy trendi lenne. Csakúgy eszembe jutott :D
2010. szept. 1. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:

nem nyúlnak szalagok, inak. Azért nem tudsz spárgázni, mert az idegrendszer nem engedi a nagy mozgástartományt. minél jobban erőlteted, az izmok annál jobban feszülnek, és nem engednek, Ha beinjekcióznának izombénító méreggel, pl kurarével, akkor simán menne a spárga.


Ha meg akarsz tanulni spárgázni, arra kell megtanítani a testedet, hogy ne kapcsolja be az izmokat olyan korán. Ez minél idősebb vagy annál nehezebb, lassabb.

2010. szept. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Csakúgy eszembe jutott"

Csakúgy ne kínozd magad.Csak ha nyomós okod van a vergődésre.

2010. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én 7 éve szertornázom és nálunk a spárga kötelező!

Fokozatosan kell elkezdeni lazítani! Nem szabad erőltetni mert bajod lehet! (Bocs a felkiáltó jelek miatt:D)Sok sikert ;)

2010. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!