Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes itthon Sandát tanulni?

Érdemes itthon Sandát tanulni?

Figyelt kérdés
Valakik azt mondják hogy jó mások meg azt hogy szörnyű. Önvédelemre használnám

2022. febr. 13. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Az ilyen sandás kölköket elkapnám, oszt kiporolnám a hátsójukat a térdemre fektetve.Kb ennyi érnének pusztakezes, valós küzdelemben.

József 58F

kőműves

2022. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
És hogy használnád önvédelemre, mester? Meg hol? Gyakran keveredsz utcai mészárlásokba vagy kocsmai bunyókba? Van ellened körözés kiadva?
2022. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni hogy nem csak kung fu-ban mozognék hanem csinálnék mellette más küzdősportot is csak nálunk a thai boxot befoglalta a sok c kategóriás személy
2022. febr. 13. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Neked mennyi szabadidőd van, hogy minden nap más küzdősportra jársz? Nagyon félhetsz az utcán, ha ennyire rá vagy kattanva ezekre a harcművészeti izékre.
2022. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

érdemes otthon tanulni

1. sennki nem fogja tudni hogy hogy haladsz

2. nem is fogják tudni hogy tanulsz valamit

és ha olyan helyzet alakul ki majd nagyott néznek


az alapokat azokat meg tudod tanulni de kb csak ennyi ütések rúgások de mást egyedül nem igen



a többi váaszadónak:

nem kell azokat lenézni akik otthon edzenek mivel ha utcai búnyóban az aki tanulja dojoban annak a fejében a szabályok lesznek

aki pedig otthon tanul az nem ismeri a szabályokat és üt ahol ér


de függ atól is hogy az illető mennyire veszi komolyan mert ha csak hébe hóba egy kicsit edz az semmi az olyan mintha nem is edzene

2022. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Jó kis regény, kedves 5-ös! De szerintem a kérdező az "itthont" úgy értette, hogy belföldön, Magyarországon, nem úgy, hogy otthon a négy fal között. De minden tiszteletem a bullshithez, nem volt semmi!
2022. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
és ebben mi a hülyeség 6-os?
2022. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thunderfairy ***** válasza:
64%
Kedves 5-ös válaszoló. Az egy nmagy hülyeség amit leirtál. Én pont úgy kezdtem ahogy mondtad, 10 év otthoni edzés könyvekből meg filmekből. SEMMIT SEM ÉRT SOHA. Utána karate edzésen kelett nulláról megszokni a küzdelmeket az ellenfelet. A levegő nem fog úgy fejberúgni hogy el is ájulsz akkár. Otthoni edzések után menj le egyszer rendes edzésekre és próbáld ki ha nem hiszel nekem. Én pont ezt éltem át kezdetben hogy milyen az otthoni edzés.
2022. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes, de sandát csak zokniban tanulunk, még kínában is
2022. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!