Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan érdemes olaszul tanulni...

Hogyan érdemes olaszul tanulni itthon?

Figyelt kérdés

C1 szinten vagyok angolból és szeretnék még egy nyelvet, az olaszt, megtanulni.

Szeretném majd óraként is felvenni, de itthon mindenképp tanulnék előtte és mellette. Milyen könyvek dolgozhatóak fel önállóan? Talán valami olyan lenne a legjobb, aminek van megoldókulcsa. Esetleg valami weboldal vagy applikáció is hasznos lehet.

Köszönöm, ha ajánlasz valamit. :)



2021. jan. 3. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek, kedvcsinálásnak a Duolingo appot ajánlom. Ott tudsz angol nyelven is tanulni olaszul, de persze magyarul is.
2021. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem használno, angolul tanulom. :) Köszönöm!
2021. jan. 3. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az In italiano könyvekből tanultam, sokan dicsérik, nekem is tetszett.
2021. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nehéz jó könyvet találni, amihez megoldás is van. attól is függ, milyen tipus vagy, kommunikatív vagy magolós nyelvtanos fajta, a Gaál Ottó féle kreatív módszer is jó lehet. vagy ha közel vagy a Studio Italia könyvesboltját ajánlom. a FSZEK könyvtár is opció ha majd kinyit.
2021. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Duolingot nem ajánlom, lassú és nem hatékony tanulás. Én innen értem el társalgási szintet kb fél év alatt, ajánlom ha tudsz angolul.


[link]


Később nyelvtan könyveket is vettem hogy begyakoroljam a dolgokat.

2021. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ment a zöld.
2021. febr. 1. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!